Zpět na » Ostatní » Lionel Messi prozradil svých 10 nejoblíbenějších spoluhráčů

Lionel Messi prozradil svých 10 nejoblíbenějších spoluhráčů

Lionel Messi prozradil svých 10 nejoblíbenějších spoluhráčů © iconsport.photo - Messi před utkáním

7

Líbilo se

10.11. - Lionel Messi ve svém nedávném rozhovoru pro Titan Sports zveřejnil seznam svých deseti oblíbených spoluhráčů během své úspěšné kariéry. Tento seznam zahrnuje období, kdy hrál za FC Barcelona, PSG, Inter Miami a argentinský národní tým.

Messi, nyní 36 let, je považován za jednoho z nejlepších fotbalistů v historii a v říjnu si připsal osmý Zlatý míč, což je rekord. Jeho kariéru zakončil vítězstvím na Mistrovství světa 2022 v Kataru, kde nejen získal Zlatý míč za nejlepšího hráče, ale také splnil jedno ze svých posledních velkých cílů.

Posledním velkým cílem byl pobyt v Inter Miami, kde strávil poslední čtyři měsíce své kariéry. Během této doby vedl tým k vítězství v Leagues Cup jen měsíc po svém příjezdu. Messi sdílí tento nový etapový moment s bývalými spoluhráči ze Barcelony, Sergiem Busquetsem a Jordim Albou, kteří se rovněž připojili k týmu ve Spojených státech. Spekulace o přestupech dalších bývalých hráčů z Barcelony, jako jsou Luis Suárez a Sergi Roberto, k Inter Miami stále kolovaly.

S kým hrál Messi nejradši?

Ve zmíněném rozhovoru Messi uvedl svých deset oblíbených spoluhráčů, kteří hráli klíčovou roli ve významných etapách jeho kariéry. Na začátku seznamu jsou jména, která jsou pro fanoušky Barcelony dobře známá - Ronaldinho a Samuel Eto´o, se kterými hrál na začátku své doby v klubu. Dalšími ikonickými jmény jsou Xavi a Andres Iniesta, stejně jako Sergio Busquets. Messi také nezapomněl na své současné a bývalé spoluhráče, jako jsou Luis Suárez, Neymar, Zlatan Ibrahimović, David Villa a Sergi Roberto

Celkově Messi zdůraznil, jak měl štěstí hrát s těmito výjimečnými hráči a jak snadné bylo s nimi spolupracovat na hřišti. Tento seznam odráží nejen Messiho fotbalový talent, ale i jeho schopnost tvořit úžasné týmy s výraznými osobnostmi a dovednostmi.

Petr Magasanik / goal.com

Nejnovější články