Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Problémový snajpr do Chelsea či Arsenalu? Varane na odchodu a rošáda v obraně United

Přestupové spekulace: Problémový snajpr do Chelsea či Arsenalu? Varane na odchodu a rošáda v obraně United

Přestupové spekulace: Problémový snajpr do Chelsea či Arsenalu? Varane na odchodu a rošáda v obraně United © iconsport - Ivan Toney

0

Líbilo se

08.11. - BULVÁRNÍK Přestupové spekulace nikdy neutichají, a proto vám přinášíme další pokračování v této rubrice. Rušno by mohlo být především na hráčském trhu v Premier League, kde by mohlo již v lednovém termínu dojít k několika zajímavým personálním změnám.

Sázkařská aféra zapomenuta?

Ivan Toney vyjádřil přání odejít v zimě z Brentfordu. Zájem naznačily lákavé londýnské adresy - Chelsea a Arsenal. Z finančních důvodů se pak jako mírný favorit k získání anglického reprezentanta jeví Blues. Toney by mohl zacelit mezeru v jejich ofenzivě, jelikož Londýňané dlouhodobě postrádají Christophera Nkunkua. Důkazem kvalit anglického forvarda je především dvacetigólová vizitka z loňské sezony. Problémem však může být jeho herní praxe, Toney totiž až do ledna pyká za svůj sázkařský prohřešek. (zdroj: teamtalk.com)

Osvědčený středopolař má namířeno ke konkurenci?

Objevily se spekulace ohledně záložníka Manchesteru City Kalvina Phillipse. Ten by mohl v lednu zamířit na hostování do Liverpoolu. Anglický reprezentant totiž není příliš spokojený se svým herním vytížením a před blížícím se evropským šampionátem by se mu mohl hodit nový impuls. Zájem o 27letého fotbalistu projevily i Tottenham, Newcastle a Juventus. (zdroj: skysports.com)

Možná rošáda v defenzivě United

Red Devils by mohli v lednovém termínu prodat Raphaela Varana, o kterého se zajímá hned několik předních klubů ze Saúdské Arábie. Původně byl spíše na odchodu jeho týmový kolega Harry Maguire, jenž ale podle všeho v klubu setrvá. United by jako náhradu za francouzského středopolaře rádi viděli Jeana-Claira Todiba z Nice. Přímořský celek je údajně ochoten pustit defenzivní oporu za částku okolo 44 miliónů liber. (zdroj: caughtoffside.com)

Dominik Pánek / teamtalk.com, skysports.com, caughtoffside.com

Nejnovější články