Zpět na » Ostatní » Božský gól ze třiceti metrů, pro fanoušky Al-Nassr je Cristiano Ronaldo jediný GOAT

Božský gól ze třiceti metrů, pro fanoušky Al-Nassr je Cristiano Ronaldo jediný GOAT

Božský gól ze třiceti metrů, pro fanoušky Al-Nassr je Cristiano Ronaldo jediný GOAT © iconsport.photo - Cristiano Ronaldo, portugalský útočník v dresu Al-Nassr

1

Líbilo se

22.10. - VIDEO Cristiano Ronaldo opět úřadoval a parádní trefou z více než třiceti metrů vystřelil Al-Nassr výhru nad Damaškem. Jedenáctá ligová branka sezóny byla ukázkou brilantní kopací techniky portugalského útočníka a domácí fanoušci oslavili s hráčem gól ve velkém stylu, když na tribuně vytvořili obří choreografii s nápisem GOAT.

Osmatřicetiletý útočník v kalendářním roce vstřelil již jednačtyřicátý gól ve čtyřiačtyřiceti utkáních a zajistil Al-Nassru vítěznou brankou tři body v utkání s Damaškem. Pětinásobný držitel Zlatého míče se postavil v padesáté šesté minutě k exekuci přímého kopu svým velmi typickým postojem a míč zakroutil kolem zdi až do sítě. Na to čekali domácí fanoušci, kteří na hlavní tribuně nachystali obrovské choreo s nápisem GOAT, což na rtech Cristiana Ronalda vyloudilo velký úsměv.

Hráči si dříve položili míč, poodešli, rozběhli se a prostě ho kopli. On do toho vnesl velké showmanství. Cristiano Ronaldo si položí míč na zem, úroveň koncentrace je vysoká, udělá svůj naučený počet kroků dozadu, aby jeho stojná noha byla v ideálním postavení. Pak si povytáhne šortky, ukáže stehna a naznačí tím teď se všichni dívejte. Cristiano Ronaldo má marketing v malíčku. Způsob jakým se staví k přímým kopům je jedinečný, ví, že se na něj dívá celý svět,“ popsal typický způsob exekuce přímých kopů Cristiana Ronalda Mike Phela, bývalý asistent trenéra Manchesteru United.

Jak dlouho bude ještě fanouškům portugalský útočník přinášet radost naznačil v posledních týdnech. Svému současnému zaměstnavateli, saudskoarabskému Al-Nassru, údajně sdělil, že by rád svou smlouvu prodloužil až do roku 2027, aby se tak mohl připravovat na poslední Mistrovství světa, kterého by se rád zúčastnil, a tím je MS 2026 v USA, Kanadě a Mexiku.

Dříve přitom naznačil, že by nadcházející Mistrovství Evropy v Německu mělo být tečkou za jeho reprezentační kariérou, ve které nasbíral 123 branek v 201 utkáních. Čas ale plyne a stále perfektní kondice Cristiana Ronalda hráče vede k přehodnocení dřívějších rozhodnutí.

Andrea Suttnerová / sportbible.com

Noviny
Nejnovější články