Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Kroos do City, nový útočník pro United a exotický útočník pro Inter

Přestupové spekulace: Kroos do City, nový útočník pro United a exotický útočník pro Inter

Přestupové spekulace: Kroos do City, nový útočník pro United a exotický útočník pro Inter © iconsport.photo - Toni Kroos proti svému možnému budoucímu zaměstnavateli

3

Líbilo se

16.10. - BULVÁRNÍK Co by bylo pondělí bez přestupových spekulací? Nejspíš velice nudný den, neboť většinou jsou zápasy již dohrané, nebo jsou nezajímavé dohrávky. A Liga Mistrů je až v úterý, takže tenhle díl vám zpříjemní čekání na další fotbalový zápas. A navíc abychom to trochu zpestřili, tak všechny kluby, o kterých budeme dnes mluvit hrají Champions League.

Tuto sezónu v bílé, příští v modré

Jedna z legend Realu Madrid a Cruyffův oblíbenec. To je 33letý Toni Kroos, kterému ale v Bílém baletu běží poslední rok smlouvy. Pokud by se nepodařilo najít řešení, mohl by si zahrát pod jedním z jeho bývalých trenérů: Pepem Guardiolou, který koučuje Manchester City, obhájce treblu. Hodil by se jim i díky tomu, že nemají moc dobrých přihrávačů v záloze, a právě Kroos v přihrávkách vyčnívá nejen v La Lize, ale i ve všech top 5 ligách. (zdroj: 90min.com)

Tři možnosti pro United

Po tom, co se nepodařilo prodat klub do rukou katarského šejka se možná i tak dočkáme velké posily. Neberte to slovo velké moc vážně, protože hlavním kandidátem je Umar Sadiq, kterého před 2 lety znali jen opravdoví fotbaloví fajnšmekři a teď ho znají jen fanoušci LaLigy. Sice se tuto sezónu neprosadil ani v jednom zápase a minulou sezónu byl zraněný, ale rozhodně neexistuje mnohem lepší možnost za 20 milionů eur (Guirassy, Boniface, Wind, Kubo, Zaragoza,...). Ještě mají sice zájem o Opendu a Osimhena, ale to se zdá při momentálních podmínkách nereálné. (zdroj: thehardtackle.com)

Taremiho přesun k modré části Milánu

Tohohle střelce sice moc lidí nezná, ale určitě si vzpomenete na jeho nůžky proti Chelsea. Ale i jeho výkony za Porto jsou skvělé. Tuto sezónu sice Mehdi Taremi tolik neskóruje, ale minulou sezónu měl hodně slušnou (27 gólů napříč všemi soutěžemi). Už v létě se o něm spekulovalo jako o potenciálním hráči Interu, ale brzo by se mohl 31letý snajpr objevit v jejich modrém dresu. Pokud by se nepodařilo získat jeho, půjdou v zimě po hostování Armanda Brojy. (zdroj: getfootballnewsitaly.com, gazzetta.it)

David Janák / 90min.com, thehardtackle.com, getfootballnewsitaly.com, gazzetta.it

Nejnovější články