Zpět na » Ostatní » Souboj Davida a Goliáše lze vidět v nové hře. Porovnání nejmenší fotbalistky a nejvyššího fotbalisty v EA FC24 se stalo virálním

Souboj Davida a Goliáše lze vidět v nové hře. Porovnání nejmenší fotbalistky a nejvyššího fotbalisty v EA FC24 se stalo virálním

Souboj Davida a Goliáše lze vidět v nové hře. Porovnání nejmenší fotbalistky a nejvyššího fotbalisty v EA FC24 se stalo virálním © twitter.com - nejmenší a nejvyšší fotbalista

2

Líbilo se

30.09. - Nejmenší fotbalista světa je v EA FC 24 a srovnání s nejvyšším hráčem je neuvěřitelné. Virální snímek obrazovky, na kterém stojí nejmenší hráč v EA FC 24 vedle nejvyššího hráče hry, je neuvěřitelný. Hra EA FC 24 oficiálně vyšla celosvětově v pátek a hráči si v ní mohou vyzkoušet hráče v Ultimate Teamu, režimu kariéry a online sezónách.

Jednou z hlavních novinek v EA FC 24 je zařazení ženských hráček do Ultimate Teamu. Hráči nyní mohou v tomto režimu hrát za hráčky jako Beth Mead, Alexia Putellas, Sophia Smith a všechny ostatní hráčky WSL, NWSL a Ligy F, přičemž poprvé mohou být v jednom týmu muži i ženy.

Jednou z žen ve hře je křídelnice Levante Las Planas Elena Julve Perez, křídelnice s hodnocením 77 a poutavými statistikami. Má rychlost 80 a driblink 81 a díky obratnosti 89 a rovnováze 90 bude ve hře složité ji bránit.

Její další výjimečnou statistikou je však její výška. S výškou 1,5 metru a 11 centimetrů je 22letá hráčka oficiálně nejmenší hráčkou v EA FC 24.

Na snímku ze hry je vidět, jak se Julve snaží driblinkem překonat nejvyššího hráče ve hře, Isaaka Toureho z Lorientu. Jak se můžete přesvědčit níže, jde o pozoruhodný obrázek.

petr magasanik / twitter.com

Nejnovější články