Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Chcete si zahrát EA FC24 dříve? Tak tady máte návod, jak na to

Ostatní - Chcete si zahrát EA FC24 dříve? Tak tady máte návod, jak na to

Chcete si zahrát EA FC24 dříve? Tak tady máte návod, jak na to © twitter.com - nová hra se blíží a vy si jí můžete zahrát dříve

3

Líbilo se

18.09. - NEPŘEHLÉDNĚTE Hra, první v éře po vydání FIFA, vychází celosvětově 29. září na všech konzolích. Fotbalový fanoušek se podělil o geniální hack, který hráčům ukazuje, jak mohou získat novou hru EA Sports FC 24 dříve.

Ti, kdo si předobjednali Ultimate Edition, na jejíž přední straně je spousta hráčů, ji však mohou získat o týden dříve, tedy 22. září. Totéž platí i pro předplatitele EA Play, ti však získají pouze 10 hodin herního času.

Na TikToku se však jeden tvůrce obsahu rozhodl všem prozradit tajemství, jak získat EA FC 24 ještě dříve. Video od @morklive nasbíralo přes 400 000 zhlédnutí a Marko v něm vysvětluje, že trik, jak se ke hře dostat o den dříve, spočívá ve změně lokace.

Nový Zéland je o 12 hodin napřed, a proto se ke hře dostane dříve. Hack prý funguje na Xboxu i PlayStationu, ale i když je podstata stejná, mírně se liší. Na Xboxu přejdete do systémové sekce v nastavení a nastavíte jazyk a polohu na Nový Zéland, zatímco na PS musíte upravit časové pásmo tak, aby to byl Wellington, hlavní město země.

petr magasanik / sportbible.com

Nejnovější články