Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Ostatní » Profesionální hráči FIFA prozradili, kolik si hraním vydělávají peněz

Profesionální hráči FIFA prozradili, kolik si hraním vydělávají peněz

Profesionální hráči FIFA prozradili, kolik si hraním vydělávají peněz © twitter.com -

0

Líbilo se

09.07. - BULVÁRNÍK Být placený za hraní FIFA zní jako absolutní sen. Každý kdo kdy hrál tuto hru, si určitě minimálně jednou řekl a zasnil, že by někdy chtěl vydělávat za to, že hrají FIFU. Profesinální hráči esportu tento sen žijí a ještě vydělávají soustu peněz.

Esporty se v posledních letech vyšplhaly do mimořádných výšin a v soutěžních turnajích se hraje o tolik peněžních odměn. Scéna FIFA je jednou z těch, které naprosto vzkvétají, a řada hráčů si vydělává velké peníze jen tím, že se hraním této hry živí.

V současné době je na vrcholu Holanďan "EmreYilmazz", který si podle portálu esportsearnings vydělal ze sedmi turnajů skvělých 133 250 dolarů - největší z nich je obrovská odměna 75 000 dolarů za vítězství v eChampions League minulý měsíc.

Ale i když jdete v žebříčku níže, mnoho hráčů stále inkasuje seriózní finanční prostředky za to, co každý z nás dělá pravidelně a zadarmo. Komentátor FIFA a esportu se zeptal několika hvězd, kolik si obvykle vydělávají svými výkony, a nejnižší uvedená částka byla 70 000 dolarů - nejvyšší pak 200 000 dolarů. Je třeba připomenout, že do toho nejsou započítány sponzorské a jiné příjmy.

V roce 2021 se Tom Leese, který dříve držel první místo v žebříčku, přestěhoval z Hashtag United do EXCEL za šestimístnou přestupní částku v rámci průlomového kroku. Leese začal hrát profesionálně za akademii FUTWiz, když mu bylo 17 let, a poté, co se rozhodl nejít na univerzitu, vyhrál v roce 2020 ePremier League reprezentující Watford a získal odměnu 20 000 liber.

"Byl jsem na turnaji a vyhrál jsem tam nějaké prize money. Dohodl jsem se s mámou, že pokud zvládnu maturitu na nejvyšší úrovni a budu brát školu po zbytek roku vážně, můžu se po jejím skončení pokusit vyšplhat do FIFA na plný úvazek. Šlo jen o to, abych měl za sebou nějaké známky a vzdělání, kdyby to nevyšlo. Docela mě podporovali, byli trochu zmatení - musel jsem jim vysvětlit celý koncept toho, o co jde, protože je to pro všechny velmi nové," řekl pro SPORTbible.

"Nečekal jsem, že to rodiče úplně pochopí, ale celou dobu mě podporovali a říkali: ´Když už chceš něco takového zkusit, tak je nejlepší to udělat, když jsi mladý. Jsem rád, že mi to dovolili, protože to bylo dobré rozhodnutí."

Leese, který reprezentoval také Anglii, nedávno oznámil, že se stal volným hráčem poté, co se EXCEL rozhodl posunout svůj tým jinou cestou.

Petr Magasanik / twitter.com, sportbible.com,

Nejnovější články