Zpět na » Ostatní » Ziyech neprošel lékařskou prohlídkou, přestup do Al-Nassru se ruší

Ziyech neprošel lékařskou prohlídkou, přestup do Al-Nassru se ruší

Ziyech neprošel lékařskou prohlídkou, přestup do Al-Nassru se ruší © iconsport.photo - Hakim Ziyech míří do Saudské Arábie

0

Líbilo se

30.06. - Marocký reprezentační záložník, Hakim Ziyech, se k Al-Nassru nepřipojí poté, co v pátek neprošel lékařskými testy, které u něj odhalily problémy s kolenem. Na třicetiletého hráče čekala tříletá smlouva s ročním platem přes deset milionů eur. Pro marockého záložníka je to již druhý neúspěšný pokus o odchod ze Stamford Bridge po krachu potenciálního hostování v PSG z ledna 2023.

Marocký záložník Hakim Ziyech měl v pátek podstoupit lékařské prohlídky, které byly poslední překážkou před dokončením přestupu hráče z Chelsea do Al-Nassru. Na hráče čekala tříletá smlouva s platem přes 10 milionů eur ročně, z té ale definitivně sešlo poté, co zdravotní checkup odhalil problémy s kolenem.

Není jasné, zda se podaří usednout k novým jednáním v průběhu letního přestupového okna, jakmile se vyjasní rozsah problému, v tuto chvíli ale dohoda mezi saudským klubem a Chelsea padá. Pro marockého záložníka je to v průběhu šesti měsíců již druhý neúspěšný pokus o odchod z londýnského klubu poté, co v lednu na poslední chvíli zkrachovala dohoda o hostování hráče v PSG.

V této souvislosti se Chelsea dostala pod palbu kritiky, jelikož přesun hráče nebyl dotažen včas kvůli byrokracii a vleklému jednání na straně londýnského klubu. Tentokrát se zdálo, že hráč, jenž stál Chelsea 33 milionů liber, ale v poslední sezóně zasahoval do zápasů téměř výhradně z lavičky, z klubu odejde. V týmu Mauricia Pochettina je zjevně nadbytečný a Blues budou doufat, že se ho podaří do konce letní přestávky umístit.

Andrea Suttnerová / dailymail.co.uk

Nejnovější články