Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Liverpool usiluje o Valverdeho. Zamíří Havertz do Arsenalu?

Přestupové spekulace: Liverpool usiluje o Valverdeho. Zamíří Havertz do Arsenalu?

Přestupové spekulace: Liverpool usiluje o Valverdeho. Zamíří Havertz do Arsenalu? © © iconsport.photo - Federico Valverde v dresu Realu Madrid

0

Líbilo se

26.06. - BULVÁRNÍK Letní přestupové období se rychle blíží. Ligy už znají své vítěze a my už máme řadu indicií, kteří hráči by mohli v létě změnit dres. Pojďme se tedy podívat na nejžhavější zákulisní zprávy posledních dní. O koho se nově zajímá Liverpool a jaké jsou přestupové plány obou Manchesterů?

Gvardiol řekl vedení Lipska, že chce uskutečnít přestup do Manchesteru City

Josko Gvardiol podle deníku The Sun řekl RB Lipsku, že chce v létě přestoupit do Manchesteru City. Zpráva tvrdí, že německá strana nechá Chorvata odejít, ale pouze v případě, že obdrží 78 milionů liber plus bonusy, což by mohlo činit přibližně 85 milionů liber. City je připraveno předložit nabídku ve výši 68 milionů liber, zatímco fotbalový ředitel klubu Txiki Begiristain se již údajně sešel se zástupci 21letého hráče ohledně možného přestupu. (zdroj: skysports.com)

Manchester United navázal kontakt s Rabiotem

Manchester United navázal kontakt se zástupci Adriena Rabiota ohledně jeho možného přestupu do klubu poté, co mu na konci června vyprší smlouva v Juventusu, informuje The Athletic. Ten Hag by rád posílil zálohu o francouzského reprezentanta. (zdroj: skysports.com)

Liverpool je připraven zaplatit 90 milionů eur za hvězdu Realu Madrid Federica Valverdeho

Prioritou Reds v tomto přestupovém období je posílení středu zálohy, neboť již podepsali smlouvu s Alexisem Mac Allisterem z Brightonu. Podle španělského listu Nacional je Liverpool připraven nabídnout až 90 milionů eur za Valverdeho, který by se v případě přestupu na Anfield spojil s uruguayským spoluhráčem Darwinem Nunezem. (zdroj: sportbible.com)

Arsenal věří, že nabídka Kaie Havertze bude přijata, protože Chelsea dostala druhou nabídku

Zájem Arsenalu o Havertze se rozvinul relativně nedávno, ESPN tvrdí, že manažer Mikel Arteta si vyhlédl pět různých rolí, které by Němec mohl v Gunners hrát. Třiadvacetiletý fotbalista sice strávil většinu své kariéry v Chelsea na pozici středního útočníka, zejména v posledním období, ale jeho oblíbená pozice je číslo 10 nebo útočný záložník. Tvrdilo se, že Arsenal byl překvapen cenou 70 milionů liber, kterou Chelsea za hráče požadovala. (zdroj: sportbible.com)

Karel Kostolecký / sportbible.com, skysports.com

Nejnovější články