Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Pokud Messi přestoupí do Interu Miami, Cristiano Ronaldo bude chtít do MLS

Ostatní - Pokud Messi přestoupí do Interu Miami, Cristiano Ronaldo bude chtít do MLS

Pokud Messi přestoupí do Interu Miami, Cristiano Ronaldo bude chtít do MLS © iconsport - Ronaldo by si chtěl ještě naposledy zahrát proti Messimu

3

Líbilo se

07.06. - Ve fotbalovém světě je nyní centrem pozornosti Lionel Messi, který se rozhoduje, kde bude hrát příště. Klub, kam v létě zamíří, by teoreticky mohl být jeho posledním, ale to hodně předbíháme. Že se to však může stát, ví i Cristiano Ronaldo, který si chce proti jeho hlavnímu konkurentovi ještě jednou zahrát.

Už pár měsíců platí to stejné. Messi má tři možnosti. Nejpravděpodobnější je, že přestoupí buď do Al Hilalu v Saúdské Arábii, nebo do Barcelony. Barcelona má však stále problémy s financemi a není jisté, zda bude schopná vůbec Argentince podepsat. Této šance si všiml tým z americké MLS Inter Miami, který v posledních dnech dělá vše proto, aby hvězdu podepsal.

Lionel Messi to Inter Miami: Latest news with PSG ace reportedly turning  down David Beckham MLS club | Sporting News Australia

V jednání Interu pomůže i samotná MLS. Ta zapojí své sponzory Apple TV a Adidas. Druhá jmenovaná firma dá Messimu procento ze zisku, který firma získá díky Messiho příchodu do USA. Apple TV, který je držitel vysílacích práv v Americe, údajně dá Messimu procento ze zisků za nové předplatitele televize.

Messi stále může přestoupit do Arábie, kde by se samozřejmě s Ronaldem setkal. Pokud však argentinský kouzelník zamíří na Floridu, podle novináře Toniho Juanmartího Ronaldo opustí po šesti měsících Al Nassr a my si budeme moct vychutnat naposledy legendární duel těchto dvou fotbalových velikánů. A podle Juanmartího nejméně jeden klub z MLS má zájem Ronalda do soutěže přivést.

Cristiano Ronaldo » inFotbal.cz

Tato dvojice dominovala fotbalu více než deset let a jejich vzájemná utkání byla těmi největšími zápasy, jaké fotbalová historie zažila. Pokud by Saúdská Arábie nebo MLS dokázaly zajistit toto duo, nepochybně by to i na konci jejich kariéry přilákalo spoustu očí po celém světě.

Nikolas Kočica / football-espana.net

Nejnovější články