Zpět na » Ostatní » Olympiakos rozvázal smlouvu s Jamesem Rodríguezem. Ten se stane volným hráčem

Olympiakos rozvázal smlouvu s Jamesem Rodríguezem. Ten se stane volným hráčem

Olympiakos rozvázal smlouvu s Jamesem Rodríguezem. Ten se stane volným hráčem © iconsport.photo - James v Řecku končí

0

Líbilo se

13.04. - Měl našlápnuto k tomu, aby se stal jedním z nejlepších hráčů na světě. Talentu měl dost. Ale talent rozhodně není všechno a James Rodríguez o tom ví své. V této sezóně oblékal dres řeckého Olympiakosu. Nadále už to tak ale nebude. S klubem se dohodl na rozvázání kontraktu a aktuálně je tak opět na trhu volných hráčů. Ve svých 31 letech ho čeká nové dobrodružství.

Banfield, River Plate, Porto a Monako. Tam všude zářil před tím, než se stal nejlepším střelcem mistrovství světa 2014 v Brazílii, kde za Kolumbii vstřelil 6 gólů. Po turnaji přestoupil do Realu Madrid. Začátek měl dobrý, hrál skvěle, měl dobrá čísla, ale nebyl konzistentní. Po odchodu Ancelottiho to sním šlo z kopce. Solidní čísla měl i na hostování v Bayernu, ale po návratu prakticky nehrál a když Ancelotti převzal Everton, James ho následoval. Italský trenér se ale rozhodl pro návrat do Realu a James odešel do Kataru.

Od nové sezóny už ale byl zpět v Evropě. Společně s Marcelem a dalšími super posilami ho do Olympiakosu přitáhl řecký magnát Marinakis, který vlastní i Nottingham Forrest. Nároční fanoušci řeckho velkoklubu si kolumbijskou superstar zamilovali. Za 20 ligových zápasů dal 5 gólů a připsal si 6 asistencí. Občas ale prostě neměl chuť hrát, zlobila ho zranění a zkrátka ukazoval to, co v posledních letech. Vrchol už má dávno za sebou.

Během posledních zápasů už 31letý záložník ani nebyl v sestavě, nevešel se ani na lavičku a vše nasvědčovalo tomu, ze v Olympiakosu nevydrží. A to se také naplnilo. Klub s ním rozvázal smlouvu a James Rodríguez je tak opět volným hráčem. Podle vyjádření klubu i samotného hráče se ale jejich cesty rozešly v dobrém a James bude vždy považován za oblíbence tribun i všech uvnitř klubu.

David Suchý / goal.com

Nejnovější články