Zpět na » Ostatní » Romelu Lukaku hattrickem sestřelil Švédsko

Romelu Lukaku hattrickem sestřelil Švédsko

Romelu Lukaku hattrickem sestřelil Švédsko © iconsport.photo - Romelu Lukaku dal Švédsku hattrick

0

Líbilo se

25.03. - Romelu Lukaku prožívá další sezónu jako z hororu. Vysněný návrat do Interu Milán mu vůbec nevyšel, je často zraněný a gólů moc nedává. Jeho neschopnost v zakončení proti Chorvatsku Belgii vyřadila z MS v Kataru a nyní pod novým trenérem čekalo Rudé ďábly Švédsko. Romelu Lukaku byl jako vyměněný. V Solně hattrickem zařídil výhru 3:0.

Romelu Lukaku za více než 100 milionů eur posílil Chelsea, ale sezóna mu vůbec nevyšla a navíc si proti sobě poštval fanoušky rozhovorem, ve kterém shazoval Chelsea a vyzdvihoval Inter Milán, kam se chtěl vrátit. Jeho přání bylo vyslyšeno a formou hostování se k nerazzuri skutečně vrátil. Jenže v Serii A dal zatím jen 3 góly, měl zdravotní problémy a je otázkou, kde bude působit příští sezónu. Roberto Martínez ho vzal na MS v Kataru, kde kvůli zranění jen dvakrát střídal a v klíčovém souboji s Chorvatskem spálil několik gólovek, což zapříčinilo belgické vypadnutí.

Nyní čekalo Belgii první utkání kvalifikace na Euro a navíc pod novým trenérem Domenicem Tedescem, který během sezóny vedl Lipsko. Výběr Rudých ďáblů jel do Švédska, kde na ně čekal i navrátilec do reprezentace Zlatan Ibrahimovič. Ani ten ale z lavičky nezmohl nic proti Lukakuovi, který hrál jako za starých časů. První gól dal po skvělém centru Lukebakia a ten stejný hráč mu dal míč do varu těsně před branku. Třetí branku pak dal po nahrávce od mladého debutanta Bakayoka, ve velmi jednoduché pozici. Pokud si takovou formu přenese i do klubu, máme se znovu na co těšit.

David Suchý / goal.com

Nejnovější články