Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Rozhodčí Vinčič, který bude řídit zápas Plzně, byl před rokem zadržen policií kvůli podezření na obchod s drogami a prostitucí

Ostatní - Rozhodčí Vinčič, který bude řídit zápas Plzně, byl před rokem zadržen policií kvůli podezření na obchod s drogami a prostitucí

 Rozhodčí Vinčič, který bude řídit zápas Plzně, byl před rokem zadržen policií kvůli podezření na obchod s drogami a prostitucí © thesun.co.uk - Rozhodčí Slavko Vinčič byl na večírku, kde policie provedla rozsáhlou razii

2

Líbilo se

16.08. - BULVÁRNÍK Zbraně, drogy a prostitutky, to vše policie našla na jedné soukromé párty v roce 2020 v jednom z rezortů na Bosně a Hercegovině, kde provedla rozsáhlou razii. Akce se osobně účastnil i mezinárodní rozhodčí Slavko Vinčič, který byl mezi zadrženými, ale na rozdíl od ostatních byl vyslýchán v roli svědka. Nyní tento sudí, bude řídit utkání Plzně proti Karabachu.

Slovinský rozhodčí Slavko Vinčic byl v roce 2020 zatčen v rámci vyšetřování prostituce, drogové skupiny a nelegálního ozbrojování v Bosně a Hercegovině. O Slovinci, který měl na starosti zápas Manchesteru City a Liverpoolu na začátku loňské sezóny, se policie údajně domnívá, že je vůdcem skupiny, která řídí tamní podniky s prostitucí.

Policisté zadrželi celkem devět žen a 26 mužů a zajistili kokain, zbraně a hotovost .Tehdy čtyřicetiletý Vinčič byl před propuštěním vyslýchán jako svědek. Jiní přítomní však čelí řadě obvinění, včetně neřesti, drog a střelných zbraní.

Policie uvedla: „Při domovní prohlídce a prohlídce vozidel používaných podezřelými bylo nalezeno a zabaveno 14 balíčků kokainu, deset pistolí, tři neprůstřelné obleky, více než 10 000 eur v různých měnách, telefony a notebooky."

Champions League ref arrested over drugs and prostitution ring

Vinčič ve slovinských médiích protestoval proti zadržení a tvrdil, že je nevinný: „Po schůzce s některými obchodními partnery přišla pozvánka na párty na ranči, na kterou jsme jeli. Po policejní razii jsme byli pozváni k informativnímu rozhovoru, kde jsem vysvětlil, že tyto lidi vůbec neznám. Poté mi dali zelenou k návratu domů do Slovinska."

Šéf slovinské asociace rozhodčích Vlado Sajn řekl: „Je to náhoda, že tam byl Vinčič. Byl ve špatnou dobu na špatném místě, ale skvrna na jeho pověsti by mohla poškodit jeho kariéru rozhodčího."

Vinčičovi se nakonec nic neprokázalo a jako rozhodčí pokračuje. Nyní tento arbitr bude řídit zápas čtvrtého předkola Ligy mistrů mezi Karabachem a plzeňskou Viktorií.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz, thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články