Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Podívejte se, jak nejmladší hráči Sparty tráví dovolenou: Hložek navštívil kolotoče, Karabec Oktagon

Ostatní - Podívejte se, jak nejmladší hráči Sparty tráví dovolenou: Hložek navštívil kolotoče, Karabec Oktagon

Podívejte se, jak nejmladší hráči Sparty tráví dovolenou: Hložek navštívil kolotoče, Karabec Oktagon © sparta.cz - Adam Hložek

3

Líbilo se

22.05. - BULVÁRNÍK FORTUNA: LIGA je u konce a hráči si užívají zaslouženou dovolenou. Někteří na sociálních sítích sdílejí své příběhy z výletů a cest za zážitky. My jsme se zaměřili na vybrané hráče Sparty a vy se tak můžete podívat, jak probíhá jejich dovolená od fotbalu.

Přestože hráčům skončila sezóna teprve před pár dny po prohře ve finále Mol Cupu, tak většina hráčů si již užívá zaslouženou dovolenou a s manželkami, či přítelkyňěmi objevují krásy Česka, ale i zahraničí.

Adam Hložek tráví volný čas s přítelkyní doma na Moravě v Ivančicích, kde také společně navštívili kolotoče a „Hložan“ si hned zkusil atrakci, která spočívá v co největší intenzitě udeření do boxovacího pytle. V zájmu Sparty doufáme, že mu to nepůjde líp než fotbal a s menší nadsázkou můžeme tvrdit, že v bojových sportech by se určitě neztratil.

Popis není dostupný.

Adam Karabec také nemá k bojovým sportům daleko a se svou přítelkyní navštívil V pražské O2 aréně turnaj OKTAGON, kde hvězdný zápasník Vémola porazil v boxu rappera Marpa.

Dovolenou si také užívá Martin Vitík, který se s přítelkyní Ester Bendovou ubytoval večtyřhvězdičkovém hotelu v Karlových Varecha společně prozkoumávají krásy tohoto lázeňského města.

Popis není dostupný.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články