Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Komfort je základ: Slavie cestuje na další utkání Konferenční ligy vlakem

Ostatní - Komfort je základ: Slavie cestuje na další utkání Konferenční ligy vlakem

Komfort je základ: Slavie cestuje na další utkání Konferenční ligy vlakem © slavia.cz - Zdeněk Houštecký a Yira Sor nastupují do přistaveného vlaku

0

Líbilo se

16.03. - VIDEO Již ve čtvrtek čeká Slavii další utkání v Konferenční lize. Tentokrát na stadionu týmu LASK, který doma porazila 4:1. Aby se hráči a realizační tým nemuseli mačkat v autobuse, využil klub možností vyrazit na utkání vlakem Českých drah.

Čtyř vagónový expres s hráči vyrazil do Rakouska v úterních dopoledních hodinách. Celkově cestování vlakem na utkání profesionálních fotbalových i hokejových týmů zažívá rozmach. Pro hráče i realizační tým se jedná o příjemnou změnu a z psychologického hlediska cesta ve vlaku slouží i k stmelování týmu. Hráči často totiž hrají karty, povídají si o zážitcích a připravují se na utkání po psychické stránce.

Asistent hlavního trenéra Zdeněk Houštecký před utkáním řekl: „Výchozí pozici máme fantastickou, jedeme tam vyhrát, tak jako na každý zápas. Také je to dobrý pro český koeficient. Nálada je dobrá, všichni se na to těšíme, na videích jsme viděli, že hřiště je ve výborném stavu.

Zdeněk Houštecký se také vyjádřil k cestě vlakem: „Máme tady zastávku v Edenu, máme lůžkovou soupravu a na Union Berlín se nám to vyplatilo, takže proto to opakujeme, je to lepší a pohodlnější.“

Utkání můžete sledovat již tento čtvrtek od 21:00 na ČT sport a můžete si vsadit u sázkové kanceláře iFortuna.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články