Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Polský rozhodčí Szymon Marciniak se osvědčil, derby odřídil s absolutním přehledem

Ostatní - Polský rozhodčí Szymon Marciniak se osvědčil, derby odřídil s absolutním přehledem

Polský rozhodčí Szymon Marciniak se osvědčil, derby odřídil s absolutním přehledem © uefa.com - Szymon Marciniak

1

Líbilo se

06.03. - Fotbalisté Slavie zvítězili v 302. derby pražských „S“ nad Spartou 2:0. Červenobílé nasměroval za třemi body gólovou hlavičkou ze závěru první půle Ondřej Lingr. V nastavení pak pečetil výhru Ivan Schranz. Velký podíl na výborném utkání má i polský rozhodčí Szymon Marciniak, který zápas zkušeně odřídil a nepřipustil žádné diskuze.

Utkání bylo od začátku bojovné a tvrdé, ale jednačtyřicetiletý hlavní rozhodčí dával po celou dobu utkání jasně najevo všem, že on je pánem na hřišti. Hráčům často několikrát domluvil, ale nebál se zakročit, když v utkání rozdal celkem 9 žlutých karet.

Předseda KR Radek Příhoda před utkáním řekl: „Není to tím, že by naší kluci byli špatní. Jsou to mladí kluci. Oni na sobě pracují, zlepšují se, ale nemají zkušenosti v odřízených počtech zápasů. My máme mladý tým a potřebujeme, aby ti kluci pískali a nabírali zkušenosti na takový zápasy. Proto jsme si říkali, abychom ji tu kariéru ochránili, protože ten zápas je specifický, je to derby, že požádáme o pomoc do zahraničí. Je to a bude to vždy nejlepší zápas a z toho důvodu jsme ve spolupráci s LFA a FAČRem rozhodli pro tuhle tu variantu.“

Dali jsme požadavek na nějakého mezinárodního rozhodčího a oni nám poslali toho nejlepšího, dodal Příhoda.

Předseda Komise rozhodčích se také vyjádřil k tomu, jestli i v budoucnu budou těžké zápasy rozhodovat zahraniční arbitři, když řekl:

Nechci říkat jak to bude do budoucna, je to přechodná doba, já to vidím tuhle tu sezónu ještě na dva až tří zápasy a příští sezónu už to zvládnem sami."

Dnešní den je velkým oddechnutím i pro polskou stranu, protože kdyby Marciniak selhal, říkalo by se mezi fanoušky, že to bylo zbytečně nákladné, protože cena za rozhodčí byla o 200 tisíc vyšší, než kdyby utkání řídili Češi.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Ashika - 10.03. Odpovědět

https://www.google.com/url?q=https://www.hotgirlsecret.net
https://www.google.com/url?q=https://www.hotgirlsecret.net

Ashika
Nejnovější články