Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Řecký fotbal poznamenala dvě úmrtí. Co se stalo?

Ostatní - Řecký fotbal poznamenala dvě úmrtí. Co se stalo?

Řecký fotbal poznamenala dvě úmrtí. Co se stalo? © welt.de - Aris Saloniki truchlí za zesnulým následovníkem

3

Líbilo se

06.02. - Šok v řeckém fotbale. Hráč třetí ligy zkolaboval během zápasu a zemřel. V Soluni došlo k brutálnímu útoku chuligánů nožem, což vyvolalo rozsáhlou policejní akci. Jednadvacetiletý řecký fotbalista zřejmě minulou středu na hřišti zemřel na zástavu srdce.

Alexandros Lampi zkolaboval v páté minutě zápasu třetí ligy Llioupolis proti Ermioni, řekli v pátek očití svědci státnímu sportovnímu vysílání ERA-Sport.

V malé aréně Llioupolis byl použít defibrilátor, bohužel bez účinku. Fotbalistův otec řekl médiím, že sanitka dorazila až po 20 minutách. Přes snahu lékařů se hráče nepodařilo zachránit.

Klub svého hráče připomněl emotivními slovy: Tým a celé město truchlí nad ztrátou chlapce, který byl klíčovou součástí klubu a místní komunity,“

Rozsáhlá policejní akce kvůli pobodání

Devatenáctiletý fotbalový fanoušek Alkis Kambanos byl minulé úterý večer ubodán k smrti fanouškem soupeře. Případ vedl k rozsáhlé policejní operaci v Soluni.

Bezpečnostní složky ve čtvrtek prohledaly prostory 13 fanouškovských skupin spojených s klubem PAOK Thessaloniki. Dva lidé byli zatčeni, uvedla v pátek policie. Při policejní razii byly zabaveny četné nože, obušky, boxery, ale také bedny s dlažebními kostkami, motocyklové přilby a dýmovnice.

Důvodem byl brutální čin 23letého mladíka. Zřejmě zcela náhodně a překvapivě muž vystoupil z auta a pobodal tři kolemjdoucí fanoušky klubu Aris Saloniki. Jeden z poškozených na místě svým zraněním podlehl, další dva byli převezeni do nemocnice. Údajného pachatele zadrželi ve středu. Podle informací médií má být členem fanklubu PAOK Soluň. Pachatel je známý jako pravicový extremista a již byl obviněn z útoku nožem.

23letý muž obviněný z vraždy opustil budovu soudu

Řecká média v minulých dnech komentovala, že boj proti chuligánům selhal. Scéna se zcela vymkla kontrole. Policie dlouhodobě považuje radikální fankluby za živnou půdu pro závažnou trestnou činnost. To je na stadionech vidět znovu a znovu. Násilí a skandály jsou na denním pořádku. V roce 2018 dokonce prezident a majitel PAOK Ivan Savvidis vtrhl na hřiště s pistolí, protože se mu nelíbilo rozhodnutí o ofsajdu.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz, welt.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
pivo888 - 07.02. Odpovědět

Retardi skurveny..takych fanusikov treba strielat inac sa toho nezbavime..

pivo888
Nejnovější články