Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Leeds nehodlá pustit Raphinhu, van de Beek má dveře pryč z United otevřené

Ostatní - Přestupové spekulace: Leeds nehodlá pustit Raphinhu, van de Beek má dveře pryč z United otevřené

Přestupové spekulace: Leeds nehodlá pustit Raphinhu, van de Beek má dveře pryč z United otevřené © Sky Sports - Raphinha se zřejmě v Leedsu ještě nějakou dobu zdrží

2

Líbilo se

31.01. - BULVÁRNÍK Zimní přestupní okno roku 2022 se neodvratně přiblížilo svému konci. Fotbalovým klubům po celém světě zbývá už jen dnešek na to, aby obohatily své řady o čerstvé posily z řad konkurenčních celků. Neřeší se však jen to, velkým tématem jsou stále také smlouvy mnohých hráčů. My dnes přinášíme tradiční souhrn těch nejzajímavějších zpráv posledních dní.

West Ham s lukrativní nabídkou za Raphinhu neuspěl

Leeds United si letos prochází obtížnou sezónou, ve které zřejmě ještě bude muset zabojovat o udržení prvoligové příslušnosti, a prodej klíčových hráčů během lednového termínu nepřipadá v úvahu. V souladu s tímto přístupem mužstvo z Elland Road také odbylo londýnské Kladiváře. Ti Leeds nepřesvědčili o prodeji brazilského záložníka Raphinhy ani 50 milióny liber. (Zdroj: 90min)

Van de Beek konečně dostal od Red Devils zelenou

Až na samotném konci měsíce se Manchester United rozhodl, že stagnujícího Nizozemce Donnyho van de Beeka pustí ještě v tomto okně pryč. Najít takhle narychlo zájemce ovšem nebude vůbec lehké. Do jednání s Rudými ďábly vstoupil Everton, United nicméně požaduje, aby Toffees za potenciální hostování zaplatili určitou částku a vzali na svá bedra rovněž celou van de Beekovu gáži. Ve hře je ještě Crystal Palace. (Zdroj: Sky Sports)

Van de Beek snažně hledá nové angažmá

Pohaslá hvězdička Juventusu se ocitla v hledáčku Tottenhamu

Dejan Kulusevski po přestupu do alpského podhůří rozhodně nepřesvědčil a Stará dáma by se při adekvátní kompenzaci nebránila jeho rychlému odchodu. O švédského útočníka nyní projevil zájem Tottenham Hotspur. Půlroční hostování propaguje zejména výkonný ředitel klubu Fabio Paratici, který ještě v čele Juventusu stál právě za příchodem Kulusevského. (Zdroj: BBC Sport)

Newcastle stále loví stopera

Sevilla dala vcelku jasně najevo, že svého stěžejního středního obránce Diega Carlose ke Strakám nepustí, a ostrovní mančaft se tak bude muset přeorientovat na jiné zadáky. V úvahu momentálně připadá Issa Diop z West Hamu, jenž by měl být podstatně levnější variantou, která je navíc již zvyklá na tempo Premier League. (Zdroj: The Sun)

Eriksen stále platí za prioritu Brentfordu

Po hrůzném kolapsu na loňském Euru je Christian Eriksen zpátky v zápasové kondici a s nadšením čeká na podpis nové profesionální smlouvy. Po rozvázání spolupráce s Interem Milán si Eriksena pozval na zkoušku Brentfordu, který hodlá předložit dánskému špílmachrovi půlroční smlouvu s opcí na další rok. Průtahy v uzavření dohody způsobují rozsáhlé zdravotní prohlídky. (Zdroj: Fabrizio Romano)

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com, skysports.com, bbc.com, thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články