Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Manchester City považuje za svůj největší cíl získání Haalanda v posilování hráčského kádru

Ostatní - Manchester City považuje za svůj největší cíl získání Haalanda v posilování hráčského kádru

 Manchester City považuje za svůj největší cíl získání Haalanda v posilování hráčského kádru © thesun.co.uk - Erling Haaland

2

Líbilo se

08.01. - Několik špičkových mezinárodních klubů soupeří na plné obrátky o získání útočníka BVB Erlinga Haalanda v letním přestupovém období.Také současný leader Premier Leaque to s hvězdný útočníkem Borussie Dortmund myslí vážně.

Jak informuje anglický portál "The Athletic", Manchester City prohlásil Nora za největší přestupový cíl pro příští léto.

V této souvislosti je klub připraven omezit další posty, jako je pozice levého obránce a středního záložníka, jen aby získal vynikajícího útočníka.

Od odchodu Sergia Agüera chybí trenéru Pepy Guardioly útočník, který se dokáže pohotově orientovat v pokutovém území. V managementu nyní převládl názor, že Argentinec, který původně migroval do Barcy, kde však musel ze zdravotních příčin ukončit předčasně kariéru (srdeční problémy), nebyl adekvátně nahrazen.

V boji o Haalanda je zatím vše otevřené. Stále neexistuje tendence, zda si Haaland dokáže představit přestup do Manchesteru City.

V boji o jeho podpis se v posledních měsících znovu a znovu zmiňuje jméno Real Madrid. Vzhledem k tomu, že Los Blancos také upírá zrak na Kylliana Mbappého z Paris Saint-Germain, je na této frontě stále mnoho otazníků.

Nedávno se také objevily zvěsti, že i FC Barcelona zkoumala možnosti, jak získat do svých řad výjimečného útočníka, navzdory nejisté finanční situaci klubu.

Kamil Zalabák / sport.de, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články