Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Benzema o svých šancích na zisk Zlatého míče: Bylo by zcestné nepovažovat se za jednoho z favoritů na výhru ceny

Ostatní - Benzema o svých šancích na zisk Zlatého míče: Bylo by zcestné nepovažovat se za jednoho z favoritů na výhru ceny

Benzema o svých šancích na zisk Zlatého míče: Bylo by zcestné nepovažovat se za jednoho z favoritů na výhru ceny © marca.com - Karim Benzema si dělá ambice na Zlatý míč

1

Líbilo se

18.10. - Karim Benzema věří, že je blízko k získání Zlatého míče poprvé ve své kariéře, a tím by si splnil jeden ze snů, které měl jako dítě. Útočník Realu Madrid je spolu s Lionelem Messim, Robertem Lewandowskim, Cristianem Ronaldem a Jorginhe jedním z favoritů, kteří cenu letos získali.

„Samozřejmě, samozřejmě sním o zisku Zlatého míče,“ řekl Benzema v rozhovoru, který bude ve španělských médií zveřejněn v úterý.

„Moje idoly Ronaldo a Zizou, přišly do Realu Madrid. Já jsem také přišel do Realu Madrid. Oni vyhráli Zlatý míč. To jsou maličkosti, o kterých přemýšlím.“

„Byl by to jeden z mnoha snů, které jsem měl jako dítě. Právě teď, tady jsem, nejsem daleko.“

Luka Modric je jediným hráčem, kterému se od roku 2008 podařilo prolomit střídání trofeje mezi Messim a Ronaldem. Cenu získal v roce 2018 poté, co vedl Chorvatsko do finále Mistrovství světa v Rusku.

V případě, že bude udělen Zlatý míč Benzemovi, stane se tento hráč tak prvním Francouzem, který získal ocenění od svého bývalého trenéra Zinedina Zidana v roce 1998.

Benzema byl nominován na tuto cenu již po desáté a nejblíže k vítězství měl v roce 2014, kdy v hlasování skončil na 16. místě.

Útočník Realu Madrid nedávno skóroval ve finále Ligy národů UEFA, aby pomohl Francii zvrátit finále se Španělskem a získat titul na San Siro.

Kamil Zalabák / marca.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
COKO - 19.10. Odpovědět

Finální trojku bude uzavírat buď on nebo Jorginho, aby ulevili všem jeho zastáncům.

COKO
Reklama
Noviny
Nejnovější články