Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Werner na odchod netlačí, na Rice má spadeno City

Ostatní - Přestupové spekulace: Werner na odchod netlačí, na Rice má spadeno City

Přestupové spekulace: Werner na odchod netlačí, na Rice má spadeno City © Eurosport - Timo Werner vidí svou budoucnost jasněji než široká veřejnost

3

Líbilo se

13.09. - BULVÁRNÍK Teprve před chvílí bylo uzavřeno bláznivé letní přestupní okno, ale navzdory tomu ani nyní trh s fotbalisty nespí. Kluby, hráči i agenti se už soustředí na zimní termín, který sice obvykle nenabývá tak grandiózních rozměrů, nicméně stále v něm lze udělat dobrý byznys s ohledem na výsledky v podzimní části sezóny. Pojďme si společně projít ty nejžhavější transferové novinky.

Zájem z domoviny zatím nechává Wernera chladným

Mnoho kritiky si za svou ne vždy ideální produktivitu vyslechnul během minulé sezóny Timo Werner. Hlavně proto se začalo uvažovat o rychlém odchodu z Chelsea, která za něj vloni vysázela Lipsku 53 miliónů euro. Do jednání by údajně byl ochoten vstoupit Bayern Mnichov, k ničemu takovému ale minimálně zatím nedošlo. 25letý německý forvard je v Londýně spokojen a sám na změnu angažmá vůbec netlačí. (Zdroj: 90min)

Kam zamíří z West Hamu středopolař Albionu?

Kladiváři už jsou vnitřně srovnáni s tím, že déle než další rok se jim zřejmě nepodaří udržet Declana Rice. O odchovance Chelsea stojí v podstatě veškeří giganti Premier League, jedinou otázkou je cena. West Ham si prý příští léto bude nárokovat 100 miliónů liber, které by byl nejochotnější zaplatit Manchester City. (Zdroj: The Sun)

Declan Rice už svou kvalitou přerostl West Ham

Tielemans se nebrání přesunu do Barcelony

V Leicesteru vykvetl Youri Tielemans, který má již ve věku 24 let na kontě 44 reprezentačních startů, v excelentního středního záložníka. Především pro jeho skvělé dovednosti na míči se kolem něj začala v posledních týdnech mihotat slovutná Barcelona. Námluvy sice dosud ani nezapočaly, očekává se však, že sám hráč bude chtít v dohledné době udělat další krok vpřed ve své kariéře. (Zdroj: Mundo Deportivo)

Nevytíženou naději United si vytipoval Everton

24letý Donny van de Beek se od svého loňského příchodu na Ostrovy dosud nechytil a zřejmě se brzy bude muset uchýlit ke změně prostředí. Takovou příležitost mu podle místních médií hodlá poskytnout Everton z nedalekého Liverpoolu. Karamelky se pokusí obrátit na vedení Manchesteru United v zimě. (Zdroj: Liverpool Echo)

Najde van de Beek útočiště v Goodison Parku?

Talent Monaka má nápadníky ze zahraničí

Již během ledna roku 2022 by se měl odehrát boj o nadějný defenzivní štít AS Monaka. Aurélien Tchouaméni přišel do knížectví v polovině sezóny 2019/20 za 18 miliónů eur z Bordeaux a zdá se, že svému aktuálnímu zaměstnavateli vygeneruje finanční výdělek. Nabídky okolo 30 miliónů euro už totiž chystá Chelsea i Juventus. (Zdroj: Calciomercato)

Liverpool má seznam posil do zálohy

Jürgen Klopp, trenér Reds, má údajně v plánu po odchodu Georginia Wijnalduma co nejdříve posílit záložní řadu svého mužstva. V červenci ani srpnu se to ještě nepodařilo, delší prodlevu si už ale anglický gigant nemůže dovolit. Jeho kandidátem číslo jedna je Jude Bellingham z Borussie Dortmund, přičemž záložní variantu představuje Mikel Merino hrající za Real Sociedad. (Zdroj: Fichajes)

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com, thesun.co.uk, mundodeportivo.com, fichajes.net, calciomercato.com, liverpoolecho.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články