Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Udrží si Ondřej Kolář po další hrubé chybě místo jedničky nebo dostane šanci Mandous?

Ostatní - Udrží si Ondřej Kolář po další hrubé chybě místo jedničky nebo dostane šanci Mandous?

Udrží si Ondřej Kolář po další hrubé chybě místo jedničky nebo dostane šanci Mandous? © slavia.cz - Ondřej Kolář

4

Líbilo se

05.08. - VIDEO Středeční zápas Slavie proti týmu Ferencváros nedopadl podle představ. Slavie prohrála 2:0 a za první inkasovanou branku je kritizován slavistický Ondřej Kolář, kterému míč od vlastního hráče Kacharaby přeskočil nohu a minutu před koncem 1. poločasu zapadl přímo do brány. Je otázkou, jak dlouho ještě bude mít Kolář důvěru trenéra Trpišovského, protože se nejedná v poslední době o první zaváhání.

V jednoduchosti je síla. Přesně takhle měl Kolář postupovat a míč odkopnout co nejdál od brány. Místo toho zkoušel, tak jak trenéři Slavie vyžadují, konstruktivně rozehrát a skončilo to katastrofou v podobě vlastního gólu. Na smolnou situaci se můžete podívat v následujícím videu.

On sám v pozápasovém rozhovoru řekl: „Vytvořil jsem takovou hloupost, skočilo mi to přes nohu a dostal jsem ten tým na koně. Do té doby jsme hráli výborně, měli jsme šance a tlak. Pak jim začali fandit lidi, tlačili je a prostě to nevyšlo. Nespadlo nám tam nic. Je mi z toho do breku, mrzí mě to vůči kabině a fanouškům.“

Ondřej Kolář také řekl, že ho mrzí nechycená penalta, protože stranu trefil a chyběly centimetry. Na druhou stranu přiznal, že kdyby skočil dříve, tak by si toho soupeřící hráč včas všiml a uklidil by to jinam.

K inkasované brance se ihned v pozápasovém studiu na O2 TV vyjádřili i hosté Luboš Kozel a Vladimír Šmicer s různými názory na inkasovaný gól.

Já si myslím, že to je gól Koláře. Měl si to pokrýt tělem. Tohle by se stát nemělo,“ okamžitě našel viníka ve studiu O2 TV bývalý slávistický obránce Luboš Kozel.

To Vladimír Šmicer našel malou omluvu: „Poslední skok balonu byl úplně jinej. Je tam drn, přes který mu míč přeskočil nohu,“ divil se s tím, že velkou zásluhu na brance měl i trávník v malém vápně.

Bohužel v poslední době má Kolář na podobné situace smůlu a jeho často riskantní hra nohou se mu již několikrát vymstila. Aleši Mandousovi to dává šanci, že by v sobotním utkáni proti Sigmě Olomouc, mohl dostat důvěru a nastoupit do základní sestavy, tak aby si Kolář odpočinul a psychycky se připravil na veledůležitou odvetu v rámci kvalifikace o Ligu mistrů.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články