Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » José Mourinho překvapil fanoušky, když nazval počítačovou hru Fortnite noční můrou

Ostatní - José Mourinho překvapil fanoušky, když nazval počítačovou hru Fortnite noční můrou

José Mourinho překvapil fanoušky, když nazval počítačovou hru Fortnite noční můrou © metro.co.uk - Jose Mourinho

1

Líbilo se

02.08. - Trenér italského týmu AS Řím se účastnil řady otázek, kde byla nutná rychlá odpověď bez dřívější přípravy. Jedna otázka padla na téma počítačových her a José bez sebemenší sebereflexe vyjádřil, co si o počítačových hrách myslí. Konktrétně si vzal do úst populární hru Fortnite a nazval ji noční můrou.

Celkově Mourinho vysvětluje svou nechuť ke značce Epic Games tím, že se jeho hráči nedostanou včas do postele, což je unavuje před jejich velkými zápasy. Poté, co to nazval Fortnite noční můrou pokračoval slovy:

„fotbalisté zůstanou vzhůru celou noc a hrají takové sra_ky a další den mají hrát zápas“.

Mourinho si však myslí, že Instagram je zábavný a také na sebe prásknul, že má rád hudbu Bryana Adamse a Bruce Springsteena.

Za zajímavost stojí, že i když Mourinho nemá Fortnite rád, tak přesto fanoušci AS Řím můžou ve hře zakoupit oficiální dresy pro své herní postavy.

Fortnite Season 7: Invasion - All changes and news - Game News - Daily Game  News 2021

Kostýmy ze hry FortniteKostýmy ze hry FortniteS nadměrným hraním se nepotýkají jen rodiče dětí, ale evidentně stále častěji i profesionální sportovci. Trenér fotbalového Southamptonu Ralph Hasenhüttl se již v minulosti nechal slyšet, že na výjezdech svých týmů nechává vypnout hotelovou wi-fi. Agenti hokejových talentů pak svým svěřencům doporučují, aby o své případné vášni příliš nemluvili na sociálních sítích. Prokazatelně to totiž snižuje jejich hodnotu na sportovním trhu.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz, nme.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články