Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Rooneyho perný týden pokračuje: Boss Derby na tréninku zranil klíčového hráče svého týmu

Ostatní - Rooneyho perný týden pokračuje: Boss Derby na tréninku zranil klíčového hráče svého týmu

Rooneyho perný týden pokračuje: Boss Derby na tréninku zranil klíčového hráče svého týmu © skysports.com - Wayne Rooney na tréninku zranil svého svěřence Jasona Knighta

0

Líbilo se

27.07. - „Kdy už to skončí?“ i tak se může v současné chvíli ptát Wayne Rooney sám sebe. Tento týden určitě není jedním z těch, které by legendární útočník, a nyní současný manažer Derby, mohl označit za povedené. Potom, co se Rooney objevil na fotografiích v dámské společnosti po bujarém večírku, teď přišla další rána. Při tréninku v souboji zranil Jasona Knighta. Tedy jednoho z mála kmenových hráčů Beranů.

Derby County a ani Rooney se nyní nenacházejí v úplně dobrém rozpoložení. Klub momentálně prochází těžkým obdobím, kdy disponuje zatím pouze devíti registrovanými seniorskými hráči. Derby totiž nepředložilo asociaci požadovaný audit uzávěrek účetního období za uplynulou sezónu, klub má tak aktuálně zákaz přivést a podepsat nové hráče.

V této situaci tak mají Berani na soupisce pouze devět hráčů, z toho dva jsou gólmani. Jedním z této hrstky svěřenců Rooneyho je Jason Knight, reprezentant Irska a klíčový hráč druholigového Derby. Ten je však teď v současné chvíli mimo hru minimálně na tři měsíce. Stalo se tak díky souboji, který svedl právě se svým manažerem během tréninku.

Wayne Rooney se totiž zapojil do tréninku, aby doplnil nízký počet svých svěřenců. Během něj svedl údajně souboj, který se označuje klasickým „50:50“ právě s Knightem. Výsledkem je poraněný kotník irského záložníka a minimálně tři měsíce bez fotbalu.

Krize Derby tak dospěla do bizarních rozměrů, kdy to vypadá, že smůla se aktuálně Rooneyho drží, co to jen jde.

Klub v současné chvíli jedná o získání vyjímky, aby mohl podepsat volné hráče a poskládat tak kádr, který bude schopen konkurovat soupeřům v nadcházejícím ročníku druhé anglické nejvyšší soutěže. V současné chvíli vše napovídá tomu, že Derby bude moci podepsat hráče bez angažmá poté, co dostane vyjímku a osvobození od trestu na základě těžkého období způsobeného pandemií.

Už ve víkendovém přátelském zápase byla v dresu Beranů spatřena jména jako Phil Jagielka, Tom Carroll či Ravel Morrison. Tedy hráči se zkušenostmi z anglické Premier League, kteří jsou v současné chvíli bez angažmá.

Sám Rooney se nechal ještě před svými přešlapy slyšet, že za žádnou cenu nechce Derby opustit a je připraven u týmu zůstat. „Jediné, co můžu udělat, je pokusit se vrátit do tohoto klubu trochu důstojnosti a hrdosti. Je mojí povinností to dokázat. Potřebuji však ale, aby svoji práci vykonávali i další lidé.“ řekl Rooney. „Pokud během následujících dvou týdnů nepodepíšeme hráče, nevím, jak postavíme tým, abychom mohli zahájit sezónu.“dodal.

Sebastian Suba / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články