Zpět na » Ostatní » Výkon hodný Oscara. Immobile se ztrapnil před celým fotbalovým světem

Ostatní - Výkon hodný Oscara. Immobile se ztrapnil před celým fotbalovým světem

Výkon hodný Oscara. Immobile se ztrapnil před celým fotbalovým světem © talksport.com -

1

04.07. - VIDEO Italští fotbalisté postoupili do semifinále mistrovství Evropy. V pátečním čtvrtfinálovém zápase v Mnichově zdolali Belgičany 2:1 a v úterý zabojují ve Wembley o finále proti Španělsku. Ve 31. minutě otevřel skóre Nicolo Barella. Jeho gólu však předcházel nesportovní okamžik.

Několik webů zveřejnilo video z prvního poločasu zápasu, ve kterém hvězdný útočník Ciro Immobile leží v (údajných) bolestech na trávníku po střetu s belgickým obráncem Janem Vertonghenem a táže si pokutový kop.

Vzápětí však jeho spoluhráč Nicoló Barella skóruje a útočník Lazia vstává, jako by se nic nestalo. Bez ostychu následně běží oslavovat přesný zásah.

„Krásný Barellův gól, ale co je ještě zajímavější, je zázračné zotavení Cira Immobileho,“ napsal jeden z italských příznivců na Twitteru.

Fanoušci na sociálních sítích požadují za podobné situace dodatečné tresty. Poukazují na ostudné chování simulantů a hráčů, kteří v utkání natahovali čas. V závěru například déle ležel na trávníku brankář Gianluigi Donnarumma.

Squadra Azzura si díky své hře získala sympatie fanoušků. Jednání Immobileho je ale velkou hanbou a okamžitě se stal terčem kritiky a posměchu.