Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » EURO 2020: Radujte se a dejte si pivo, vyzval fanoušky Gareth Southgate

Ostatní - EURO 2020: Radujte se a dejte si pivo, vyzval fanoušky Gareth Southgate

EURO 2020: Radujte se a dejte si pivo, vyzval fanoušky Gareth Southgate © thesun.co.uk - Gareth Southgate na pozápasové tiskové konferenci

1

Líbilo se

04.07. - Anglie jednoznačně porazila Ukrajinu 4:0 a nyní ji čeká semifinále EURA 2020 proti Dánsku. Na pozápasové tiskové konferenci trenér Southgate vyzval fanoušky, aby si vytoužený úspěch užívali a těšili se na další zápas, protože ten podle trenéra reprezentace Anglie zvládne, postoupne a připíše si tak významný úspěch.

Southgate řekl: "Vím, co se bude dít doma, a to je skvělé. Fanoušci budou s pivy v ruce v ulicích, budou si užívat tento úspěch, ovšem neměli by zapomínat na pravidla.“

"Byl to dlouhý rok pro všechny. Jsem šokován, že naše herní představení přinesla lidem tolik štěstí. Pro celou zemi je to báječné a na semifinále ve Wembley se každý může opravdu těšit."

"Nechtěli jsme udělat krok zpět, chtěli jsme se chopit příležitosti než doufat, že bychom mohli vyhrát, nebo než nechat, aby nám osud do toho zasáhl."

England supporters celebrate in Leicester Square in London

Anglie odfoukla Ukrajinu svým nejlepším výkonem turnaje a převzala kontrolu, když Kane během čtyř minut otevřel skóre. Ten také řekl:

"Tam jsme chtěli být. Před EUREM jsme si stanovili vizi toho, čeho chceme dosáhnout. Krok za krokem si jdeme pro to.“

"MS bylo skvělé, ale nedosáhli jsme cíle. Nyní jsme v dalším semifinále.“

"Je zřejmé, že v tomto týmu je několik z nás, kteří hráli v tom semifinále a víme, jak moc to bolelo, když jsme se nedostali do finále a jeli domů."

"Dosud to byl skvělý turnaj a my odškrtáváme cíle, jak jdeme a výsledkem je, že máme vizi toho, kde chceme být a musí to být vyhrávání velkých turnajů."

"Čeká nás velmi těžká hra. Máme tam také své příznivce, budeme mít 60 000 lidí na stadionu a chceme na ně být hrdí. “

Southgate dodal: "Museli jsme trochu trpět, abychom se dostali tam, kde jsme. Některé měli těžké noci a tvrdými výkony si všechno vykopali. Nyní hrajeme s velkou vírou a hráči vidí, co je možné."

"Je před námi ještě dlouhá cesta a nejsme spokojeni." Dnešní noc je pro všechny opravdu příjemnou nocí, ale musím říct, že jsem už před koncem hry řešil další zápas.“

"To je ten cíl pro nás, nikdy jsme nebyli ve finále ME, což je další příležitost zapsat se do historie.“

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz, thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články