Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Cristiano Ronaldo zesměšnil významného sponzora, který ihned přišel o miliardy dolarů

Ostatní - Cristiano Ronaldo zesměšnil významného sponzora, který ihned přišel o miliardy dolarů

Cristiano Ronaldo zesměšnil významného sponzora, který ihned přišel o miliardy dolarů © marca.com - Cristiano Ronaldo zesměšnil sponzora

1

Líbilo se

16.06. - VIDEO Před zápasem Portugalska proti Maďarsku nastala situace, která zapříčinila prudký pokles akcií známé značky Coca-Cola. Na předzápasové tiskové konferenci Ronaldo ze svého stolu odstrčil dvě lahve zmíněného nápoje a slovně dodal: „Pijte vodu.“ Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Jeden z největších sponzorů je rozčarován a probíhají jednání o tom, jaké sponzor zaujme k celé situaci stanovisko.

V posledních měsících akcie Coca-Coly postupně klesaly a byla představa, že EURO 2020 firmě pomůže. Bohužel se objevil, na zdravé stravě závislý, Cristiano Ronaldo a jednomu z nejhlavnějších sponzorů EURA 2021 výrazně uškodil.

Ano, je pravda, že zmíněné lahve s osvěžujícím sladkým nápojem byly umístěny ne zrovna ideálně. Nicméně takový osud je potkat neměl. Natož pak komentář od fotbalové hvězdy: „Pijte vodu.“

A opravdu jedna lahev s vodou na stole taky stála, což výrazně situaci pro Ronalda zkomplikovalo, protože diskriminoval pouze určitou značku.

Firma Coca-Cola bez dřívějšího varování přišla o 5 miliard dolarů a nyní s právníky jedná o tom, jestli bude po Ronaldovi považovat kompenzace za ušlé zisky. V těžké roli je i UEFA, protože ona jako zřizovatel šampionátu se sponzory jedná a je povinna zajistit jim propagaci dle předem dohodnutých podmínek a odstrčení nápoje určitě ve smlouvě není.

Ronaldo je svou zdravou životosprávou posedlý, dlouhodobě nekonzumuje alkohol, potraviny z rychlovařičů a nezdravých surovin. Také se pečlivě stará o svůj spánek. Má na to speciálního kouče, který mu s tím pomáhá.

Hodinu před spánkem vypíná televizi a telefon nechává mimo ložnici. Podle nedávného rozhovoru spí bez polštáře až několikrát denně, a to pouze v plodové poloze.

Je vidět, že mu striktní životní styl ve fotbalové kariéře pomáhá. V zápase proti Maďarsku vstřelil dva góly a všichni fanoušci se těší na sobotní utkání, kdy Portugalsko hraje proti Německu a o čtyři dny poté proti favoritovi turnaje Francii.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
COKO - 18.06. Odpovědět

Rusáci to napravili když si na tiskovce dal trenér Colu a ještě to na pána otevřel Smajlík 2

COKO
Wazz - 19.06. Odpovědět

Rusáci nikdy nic nenapravili..

Wazz

strasne jak chce by ronaldo vkuse niecim zaujimavy ..toto video si na izbe prehrava podla mna stale dokolecka a masturbuje pri nom...bol som na nom krasny a dolezity
Smajlík 10

cica310584

Dyť jo. V dnešní době soc. sítí tohle vůbec nemůže mít dopad na stravování lidí a hlavně dětí. Pojďme pít všichni místo vody coke a bude nám dobře. Ronaldo vypadá, že jen hraje dulezityho a po tiskovce vždycky exne 2l coly. Že ho nemáš rád nemusí nutně znamenat, že tohle gesto je fraška.

NoIscoNoDisco

piju colu zero a je to v pohodě. za ronaldem přesto stojím, bo mladí pijou klasickou colu ve velkém, což je tragedie. na druhou stranu tohle ronaldovo gesto neznamená pro coca colu nic. akcie spadly z 56,2$ na 54,7$, což je velký pokles. ale uvidíme, kde bude hodnota akcii za týden, po euru a hlavně po olympiádě

ovmartin23
Eidur - 21.06. Odpovědět

Co přesně je v pohodě na pití Coly Zero? Že nahradíš cukry sladidly je OK?

Eidur
Wazz - 17.06. Odpovědět

jako je to sračka na mytí záchodů o tom žádná, ale je to trochu pokrytec, když byl v roce 2006 na MS v Německu hlavní tváří reklamy právě na coca colu... Smajlík 11

Wazz

Asi se pletu, ale tech par let zpet nebyla to nahodou reklama na pepsi? S pogbou a pod?

HyperioN
Wazz - 17.06. Odpovědět

Pepsi je myslím Messi odjakživa

Wazz

Udělal to dobře,tahle sračka se nedá pít a je to nezdraví.

Newton_Heath

Co čekat, když pije Herbalife po kýblech.

Prasemiro
Reklama
Reklama
Nejnovější články