Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Brazilský fotbal v krizi: Neymar byl napaden fanoušky i bojkot Copa America

Ostatní - Brazilský fotbal v krizi: Neymar byl napaden fanoušky i bojkot Copa America

Brazilský fotbal v krizi: Neymar byl napaden fanoušky i bojkot Copa America © sportbible.com - Neymar

1

Líbilo se

04.06. - BULVÁRNÍK Reprezentační sraz Brazílie neprobíhá dle představ. Při příjezdu hráčů na hotel se dva fanoušci násilně probojovali mezi procházející fotbalisty. Konkrétně se vrhli na Neymara a než ochranka stihla zakročit, tak devětadvacetiletému hráči ukradli botu. Ovšem, aby toho nebylo málo, tak Brazílie uvažuje o bojkotu turnaje Copa America. Hráči odmítají turnaj odehrát, protože se bojí rostoucího počtu nakažených coronavirem.

Celý tým právě vystupoval z týmového autobusu, když v tom se na Neymara vrhli dva příznivci. Hvězda Brazílie se zvládla ubránit, ale jeden z výtržníků mu stihl ukrást botu, a ještě předtím, než stihla ochranka zakročit, utekl pryč.

Když nebudeme počítat jeden zničený pár bot, tak se zas tak nic velkého nestalo, protože takové konflikty s fanoušky se někdy stávají. Důležité je, že nikdo nebyl zraněn.

Neymar was accidentally hacked down by two over-excited fans as he arrived at Brazil´s team hotel ahead of Friday´s game against Ecuador

Brazílii trápí daleko větší problém. Jedná se o trable spojené s organizací turnaje Copa America.

Kontinentální soutěž probíhá mezi 13. červnem a 10. červencem, přičemž Argentina a Kolumbie byly původně jmenovány co by pořadatelé.

Prudký nárůst případů Covidu-19 v Argentině v kombinaci s protesty proti kolumbijskému prezidentovi Ivanu Duqueovi způsobil v organizaci značnou nejistotu a turnaj se bude hrát v Brazílii.

Brazilští hráči nyní hovořili s prezidentem národní fotbalové konfederace Rogeriem Cabocloem o možnosti zrušit turnaj kvůli obavám z Covidu.

Několik brazilských států včetně Pernambuco, Minais Gerais a Rio Grande do Sul již odmítlo pořádat hry.

Boss Brazílie Tite prozradil: „Družstvo má na situaci svůj názor, vystavilo jej prezidentovi a ve vhodnou dobu jej zveřejní.“

„Proto dnes chybí náš kapitán Casemiro.“

Tite ale vyzval své hráče, aby se soustředili na nadcházející kvalifikační utkání na MS 2022.

„Požádali jsme naše sportovce, aby se soustředili pouze na zápas proti Ekvádoru. Nyní máme prioritu hrát dobře a porazit Ekvádor.

„Nevyhýbám se odpovědím a uvádím fakta s porozuměním, které mám."

„Copa America je velmi důležitá, ale náš zítřejší zápas je důležitější.“

V Brazílii zatím podle odhadů zemřelo na Covid-19 470 000 úmrtí, přičemž úředníci se v následujících měsících obávají třetí vlny.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz, thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Velmi kvalitne a zkusene zkopirovany a prelozeny clanek. A to by stacilo si to i jen po sobe precist... Smajlík 14

HyperioN
Reklama
Reklama
Nejnovější články