Zpět na » Ostatní » Raheem Sterling byl po sporu s Joem Gomezem vyřazen z nominace Anglie. Následně se omluvil

Raheem Sterling byl po sporu s Joem Gomezem vyřazen z nominace Anglie. Následně se omluvil

Raheem Sterling byl po sporu s Joem Gomezem vyřazen z nominace Anglie. Následně se omluvil © skysports.com, fotbalportal.cz - Gomez a Sterling

0

Líbilo se

12.11. - Vzpomínky na vzájemný duel byly nejspíš ještě moc čerstvé. Mezi Raheemem Sterlingem z Manchesteru City a Joem Gomezem z Liverpoolu nastal během pondělního reprezentačního srazu Albionu spor, který vyústil v to, že Gareth Southgate vyřadil prvně jmenovaného z nominace na nadcházející zápas proti Černé Hoře.

V neděli na sebe narazili v ligovém utkání. Raheem Sterling odehrál v dresu hostujícího Manchesteru City celých devadesát minut. To Joe Gomez přišel na hřiště až v 87. minutě místo střídajícího Mohameda Salaha. Mohl si užít důležitou výhru Liverpoolu v poměru 3:1.

Emoce mezi hráči na obou stranách byly během celého zápasu hodně rozjitřené. Několikrát došlo na slovní přestřelky a lehké fyzické kontakty a odstrkování.

V pondělí byl sraz reprezentace Anglie, kde se Raheem Sterling a Joe Gomez znovu potkali. Rány po prohře byly pro Sterlinga ještě velmi čerstvé. V jídelně si špatně vyložil smích Joa Gomeze. Se slovy: „Myslíš si, že jsi teď velký muž?“ se ho snažil chytit kolem krku. Spoluhráči pak situaci uklidnili a odtrhli je od sebe.

Celou věc pak řešil i kapitán Jordan Henderson. Vše se uklidnilo a Raheem Sterling se za své chování omluvil.

Jenomže Gareth Southgate, manažer Albionu, se rozhodl Raheema Sterlinga potrestat a nenominoval jej k utkání proti Černé Hoře. S týmem ale nadále zůstává.

Raheem Sterling se pak oficiálně všem omluvil i na svém instagramovém účtu.

„Jsme ve sportu, který je emocionálně hodně vypjatý. Uznávám, že jsem se neudržel. S Joem jsme měli výměnu názorů, kterou jsme vyřešili, celé jsme si to vyříkali a jdeme dál. Byla to záležitost pěti, deseti sekund. Je to za námi. Je to pryč. Nebudeme z toho dělat žádnou velkou vědu. Soustřeďme se na čtvrteční zápas.“

Zdá se tedy, že se nakonec celá situace opravdu uklidnila. Zahraje si Raheem Sterling alespoň následně proti Kosovu?

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články