Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Ostatní » Dohoda Barcelony s PSG je blízko. Do hry vstupuje Dembélé

Dohoda Barcelony s PSG je blízko. Do hry vstupuje Dembélé

Dohoda Barcelony s PSG je blízko. Do hry vstupuje Dembélé © diez.hn - Dembélé může pohnout s přestupem Neymara

1

Líbilo se

28.08. - Včera se v Paříži sešli zástupci Barcelony a Paris St. Germain, aby rokovali o definitivním rozuzlení kauzy Neymar. Ačkoliv se k dohodě mezi oběma stranami nedospělo, přeci jen se celá záležitost posunula blíž ke zdárnému konci.

Když se kvůli přestupu Neymara včera přesunuli do Paříže hnec tři zástupci barcelonského vedení - Grau, Abidal , dalo se tušit, že celý nekonečný seriál začíná psát své poslední kapitoly. Optimisté dokonce očekávali dohodu již ten samý den.

K této sice ještě nedošlo, ale podle všeho už by mohla být velmi blízko. To potvrdil i jeden z členů výpravy Javier Bordas. „Dohodnuti ještě nejsme, ale jsme velice blízko."

Proč se najednou celá kauza pohnula směrem k úspěšnému rozuzlení? Může za to blížící se konečný hvizd konce přestupového okna. To je naplánováno na úterní půlnoc. Termín tak na PSG tlačí a to začíná dělat ústupky z dříve pevného postoje.

Podle Sportu je pařížský klub v tuto chvíli ochoten akceptovat zahrnutí útočníka Ousmane Dembélého. Dokonce na roční hostování. Samozřejmě s tím, že by Barça musela zaplatit odpovídající částku, která je ještě předmětem dalšího jednání.

Ale i tady došlo ke kompromisu ze strany Paris St. Germain. Je svolné k možnosti uhradit ji v několika splátkách a ne celou najednou, jak původně Al Khelaifi požadoval.

Teď musí vedení přesvědčit francouzského útočníka a jeho agenta, aby do Paříže šel. Právě Dembélé může držet v ruce klíč k celé transakci.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články