Zpět na » Ostatní » Mistrovská kocovina? Měla ji jen Plzeň

Mistrovská kocovina? Měla ji jen Plzeň

Mistrovská kocovina? Měla ji jen Plzeň © fcviktoria.cz - Plzeňské oslavy titulu.

0

Líbilo se

17.05. - Po mistrovských oslavách Plzeň nezískala ani bod a schytala i jeden debakl. Viktorka tak po sezóně rozdala pokuty. To v dalších týmech vládl po oslavách titulu klid. Žádný mistr se Plzni ani nepřiblížil.

Plzeň po oslavách titulu vyhořela a ve třech zápasech nezískala ani bod. Přitom stihla dostat i pět branek od Slavie a výsledkem tak byly pokuty pro hráče.

To další týmy žádnou mistrovskou kocovinu nedopustily. Nejlépe, co se týče bodů, si vedl ve Francii Paris St. Germain. Ale to i díky tomu, že titul oslavil osm kol před koncem. V nich získal celkem 19 bodů se skóre 25:4.

Mírné překvapení dopustil po zisku Scudetta Juventus, který podlehl sestupujícímu Hellasu, ve třech zápasech tak získal šest bodů se skóre 8:2.

Stejný gólový účet měl ve Skotsku Celtic, kterému k tomu stačily dva zápasy. V Anglii úřadoval Leicester a oslavy si porážkou zkazit nenechal. Proti Swansea nasázel tři branky, na Stamford Bridge remizoval.

Jediným stoprocentním týmem po oslavách je rakouský Salzburg, který ve dvou duelech neztratil ani bod. Dodejme ještě, že ve Španělsku (Barcelona), Nizozemsku (PSV Eindhoven) i Portugalsku (Benfika) se rozhodovalo v posledním kole.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Nejnovější články