Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Arsenal plánuje posilu do zálohy, Barcelona hledá náhradu za Xaviho

Přestupové spekulace: Arsenal plánuje posilu do zálohy, Barcelona hledá náhradu za Xaviho

Přestupové spekulace: Arsenal plánuje posilu do zálohy, Barcelona hledá náhradu za Xaviho © as.com - Koke

0

Líbilo se

30.03. - BULVÁRNÍK Aktuální sezona se pomalu blíží ke svému konci a někteří hráči již přemýšlejí o své budoucnosti. Kluby pomalu spřádají plány na příští sezonu a letní přestupové okno. Dnes se podíváme na smělé plány milánského Interu a dozvíme se, koho by chtěli v Barceloně místo Xaviho.

Inter plánuje vyměnit Hernanese za Lavezziho

Milánský Inter zrovna patří k týmům, které rozhodně nemohou být spokojeny s tím, jak se vyvíjí aktuální sezona. Nerazzurri zatím nestačili zapůsobit na své fanoušky a připsali si vypadnutí z Evropské ligy a nevýrazně pokračují také v Serii A. Také proto se trenér Roberto Mancini snaží zkvalitnit kádr. A má jednoho vysněného hráče, kterým by zřejmě nepohrdli ani fanoušci.

Vymodlí si Lavezzi přestup?
Vymodlí si Lavezzi přestup? (zdroj: express.co.uk)

Jedná se o zkušené křídlo Ezequiela Lavezziho. Argentinský rychlík zažil právě v italské Serii A nejlepší časy své kariéry, když hájil dres Neapole. Po přestupu do francouzského Paris Saint-Germain ale postupně začala jeho kariéra upadat a Lavezzi nyní nepatří do základní sestavy. Jeho cena ale přesto nebude nízká a v rámci zachování pravidel finančního fair-play je Inter ochoten nabídnout za Lavezziho zkušeného Brazilce Hernanese. (zdroj: tuttosport.it)

Arsenal chce získat Wanyamu

Londýnský klub je dlouho spojován s příchodem středního záložníka, který by zvládat zakládat útoky vlastního týmu, ale stejně tak kvalitně by bořil protiútoky soupeře. Dlouho byl s Gunners spojován Morgan Schneiderlin, jenže dotáhnout jeho přestup do konce se stále nedaří. Je tak dost možné, že se manažer Arséne Wenger přeorientuje na jiné cíle. Jedním z nich by mohl být mladý záložník Victor Wanyama ze Southamptonu. Silový hráč dokonce před časem prohlásil, že Arsenal je jeho oblíbeným týmem. Saint si svého hráče cení na 25 milionů liber. (zdroj: thesun.co.uk)

Nástupcem Xaviho by mohl být Koke

S Barcelonou se podle všeho rozloučí veterán Xavi. Navzdory věku je jeho jméno stále zárukou kvality a loučení s ikonou Barcelony nebude snadné. I proto už vedení Blaugranas plánuje, koho by na jeho místo mohlo přivést. Podle španělských médií už vedení slavného celku několik kandidátů předložilo trenéru Enriquemu a ten byl nadšen především jedním jménem. Rád by si pořídil Kokeho, který hájí barvy Atlética Madrid. O něj dlouhodobě usiluje také Chelsea, Real Madrid nebo Manchester City, ale podle všeho by Koke rád setrval ve španělském prostředí. Celou situaci komplikuje fakt, že Barcelona ještě rok nesmí nakupovat. (zdroj: sport.es)

Stane se Koke nástupcem Xaviho?
Stane se Koke nástupcem Xaviho? (zdroj: 12betblog.co.uk)

AC Milán dalším zájemcem o Immobileho

Ciro Immobile se zřejmě brzy vytratí z Bundesligy. Jak jsme vás již dříve informovali, italský útočník nenastupuje, není v německé Borussii Dortmund spokojen a dokonce již prodal svou vilu. Vše tedy nasvědčuje tomu, že se někdejší hráč FC Turín znovu bude stěhovat. Zatím ale není jasné kam. Jedním zájemcem je podle všeho Liverpool, který by rád získal Immobileho místo Maria Balotelliho. Teď ale Liverpoolu přibyla konkurence.

Stane se Immobile posilou AC?
Stane se Immobile hlavním střelcem AC? (zdroj: zimbio.com)

V Itálii se živě spekuluje o tom, že velké změny v kádru plánuje milánské AC. To nezažívá vůbec dobrou sezonu a kromě možného odvolání trenéra Pipa Inzaghiho je dost možný také prodej některých nepříliš využívaných hráčů. Na hrotu AC nastupuje například Mattia Destro, který ale příliš neuspěl a římské AS za něj požaduje po skončení hostování příliš. Italské zdroje uvádějí, že Destro poputuje zpět do Věčného města a jeho místo by mohl zaujmout právě Immobile. AC je za něj ochotno nabídnout až 17 milionů eur. (zdroj: talksport.it)

Tottenham plánuje tři posily z Portugalska

Anglický Tottenham Hotspur plánuje další posily, které by mu pomohly v boji o ligový primát. Na nějakou trofej čekají fanoušci Spurs už velmi dlouho a proto se vedení rozhodlo do další sezony jít s obměněným kádrem. Změny se budou týkat například útoku, kam by vedení rádo přivedlo spolupracovníka ke Kaneovi. Další zónou, která dočká nějakých změn, bude záložní řada. V ní mají Spurs vyhlédnutou trojici hráčů z portugalské ligy.

Sáhne Tottenham také po Salviovi?
Sáhne Tottenham také po Salviovi? (zdroj: express.co.uk)

Prvním je Anderson Talisca, kterého by rád získal také José Mourinho z Chelsea. Druhým je jeho spoluhráč z Benficy Eduardo Salvio, krajní záložník. Dvojici by mohl doplnit stále výraznější talent Rafa Silva, který nastupuje v dresu Bragy. (zdroj: eveningstandard.co.uk)

Kam dál?

Ondřej Pražák / goal.com, bbc.co.uk, football-italia.net, dailymirror.co.uk

Nejnovější články