Zpět na » Ostatní » Prosincové novinky: Nový partner, volba ideální jedenáctky a generování statistik

Prosincové novinky: Nový partner, volba ideální jedenáctky a generování statistik

Prosincové novinky: Nový partner, volba ideální jedenáctky a generování statistik © FotbalPortal - FotbalPortal - Novinky

3

Líbilo se

09.12. - NEPŘEHLÉDNĚTE Jak jste si všichni jistě dobře všimli, FotbalPortal má nového partnera, je jím na českém trhu nová sázková kancelář Betclic.cz, jejímž amabasadorem je známý televizní komentátor a glosátor českého fotbalu, Jaromír Bosák. Exkluzivní novninkou prosince je také volba ideálních jedenáctek všech fotbalových soutěží! Více uvnitř...

Novým partnerem FotbalPortalu je od prosince sázková kancelář BetClic!

Společnost BetClic je nejrychleji rostoucí online sázkovou kanceláří v Evropě.
BetClic má v nabídce veškeré hlavní Evropské a světové sportovní ligy a události. Kromě skvělých kurzů zde najdete také výborné sázkové kombinace jako např. První skórující, Poločas / Konečný výsledek. V LIVE sázení se kurzy mění až do poslední minuty dané události. Během víkendových dnů na Betclicu najdete až 10.000 různých sázkových příležitostí.
BetClic má také nejpopulárnější a dynamický pokerový software na Internetu. 
V kasinu naleznete klasické hry od Blackjacku až po Ruletu. Nechybí ani nejnovější druhy výherních automatů, či technologicky dokonalý Video Poker.

Společnost BetClic je mimo jiné sponzorem takových týmů, jakými jsou např. Olympique Lyon, Marseille, Juventus Turín, Lech Poznaň a další.

Betclic funguje v mnoha zemích - Francie, Anglie, Itálie, Španělsko, Portugalsko, Německo, Polsko, Řecko, Maďarsko, Belgie, Nizozemí, Rakousko - nyní vstupuje na český trh. Jakub Štefek, Country Marketing a CRM Executive ke vstupu Betclicu do ČR dodává: "Jsme přesvědčeni, že náš úspěch založený na skvělém servisu a flexibilní a široké nabídce bude pokračovat i na českém území."

Ambasadorem a garantem sázkové kanceláře Betclic se stal sporotvní televizní komentátor, tanečník a golfista Jaromír Bosák, jeho první exkluzivní článek na FotbalPortalu můžete číst zde:

Čekání na jaro podle Jaromíra Bosáka

Volte ideální jedenáctky evropských soutěží

V prosinci jsme pro vás kromě nového partnera připravili také jednu parádní uživatelskou funkcionalitu. Nechceme určovat, kdo má právo být v nejlepší jedenáctce posledního odehraného kola Premier League nebo Gambrinus ligy. Proto dáváme tu šanci vám!! Hlasujte vždy několik dní a pak se podívejte, koho zvolili uživatelé do nejlepšího výběru kola Premier League, Bundesligy, Serie A, Primery Division nebo Gambrinus ligy.


První volby ideálních jedenáctek probíhají právě zde:

Ideální jedenáctka 15. kola Serie A

Zvolte si ideální jedenáctku 13. kola Primera Division

Zvolte si ideální jedenáctku 15. kola Bundesligy!

Generujte si statistiky a komentujte

Nově jsme také připravili možnost generování ligový tabulek a aktuálních zápasů na vaše stránky. Jednoduchou aplikaci na generování iframe prvků naleznete na FOTBALPORTAL.CZ/IFRAME. Stačí vybrat požadovanou soutěž a kódování, pak vygenerovat iframe kód, který jednoduše vložíte na své stránky.

Také komentáře se dočkaly změn, úprava grafiky podbarvení by měla přispět k větší přehlednosti. Rozdali jsme také další moderátorské funkce a hledáme moderátory další. Pokud nám chcete pomoci s mazáním nevhodných komentářů obsahujících sprostá slova a spam, neváhejte napsat do komentářů. Budeme rádi, pokud nám právě vy pomůžete zlepšit FotbalPortal.

Ostatní změny se odehrály v interním systému a statistikách, kde jsme vylepšili několik dalších nedostatků.

/ FotbalPortal.cz, Betclic.cz

Nejnovější články