Zpět na » Major League Soccer » Lionel Messi si v Interu Miami přeje Luku Modriče. Chorvatský záložník už se setkal s Davidem Beckhamem

Lionel Messi si v Interu Miami přeje Luku Modriče. Chorvatský záložník už se setkal s Davidem Beckhamem

Lionel Messi si v Interu Miami přeje Luku Modriče. Chorvatský záložník už se setkal s Davidem Beckhamem © iconsport.photo - Luka Modrič

0

Líbilo se

01.10. - NEPŘEHLÉDNĚTE Vedle Lionela Messiho už můžeme v Interu Miami vidět Sergia Busquetse a Jordiho Albu. Jsou to obrovská jména světového fotbalu. Mluví se o tom, že od nové sezóny bude mít Inter k dispozici i Luise Suaréze. Nemusí ale být jediný.. Klub sídlící ve Fort Lauderdale se zaměřuje na Luku Modriče. Legendární Chorvat už se dokonce měl setkat s Davidem Beckhamem.

Luka Modrič je jedním z nejvíce nedoceněných záložníků historie. Přes Dinamo Záhřeb, Mostar a Zaprešič se dostal až do anglické Premier League, kde se stal lídrem Tottenhamu a jedním z nejlepších záložníků v Evropě. Tehdy se mu ale ozval Real Madrid a Modrič se stěhoval do Španěska. Po těžkém prvním ročníku se stal oporou a zrál jako víno. Po stříbrné medaili ze světového šampionátu v Rusku dokonce získal Zlatý míč. Aktuálně mu je už 38 let a za Los Blancos odehrál skoro 500 zápasů. Mimo jiné vyhrál 5x Ligu mistrů a 3 ligové tituly.

Stále má Realu Madrid co dát a patří mezi nejlepší záložníky planety. Carlo Ancelotti Modriče miluje, jenomže k dispozici už má i Bellinghama, Valverdeho, Tchouameniho, Camavingu a další. Luka Modrič i Toni Kroos postupně přicházejí o svou minutáž a právě legendární Chorvat neskrývá to, že mu nedostatek herního času vadí. V základní sestavě byl v lize jen dvakrát, poslední dva zápasy nehrál vůbec. Jeho cesta v bílém dresu Realu Madrid se chýlí ke konci, ačkoliv je vždy když nastoupí jedním z nejlepších na hřišti.

Do Interu Miami by si Modriče údajně přál Lionel Messi. Davidu Beckhamovi, jednomu z vlastníků klubu roste pod rukama neskutečné mužstvo. Messi, Alba, Busquets, možná Suaréz, možná Modrič? Když byl u základů tohoto klubu, tohle si snad ani ve snu nepředstavoval. S Lukou Modričem se měl Beckham údajně setkat v Chorvatsku na doporučení Lionela Messiho. Otázkou je, zda šlo o přátelskou, nebo pracovní schůzku. Modričovi končí smlouva v létě, ale není vyloučen jeho přesun v lednu. Všeobecně se ale má za to, že by rád kariéru ukončil doma v Dinamu Záhřeb.

Luka obdržel nabídky ze Spojených států. Byly od spousty týmů, ale také od tohoto konkrétního. Byly tu i nabídky ze Saudské Arábie. Chtěl ale zůstat v Madridu. Lionel Messi ho doporučil Davidu Beckhamovi. Společně měli před nějakou chvílí večeři v Chorvatsku," řekl Modričův blízký přítel Predrag Mijatovič, vítěz Ligy mistrů s Realem Madrid.

Luka Modrič a Lionel Messi

David Suchý / cadenaser.com

Noviny
Nejnovější články