Zpět na » Major League Soccer » Lionel Messi nutí své děti dodržovat přísná pravidla. Ani jeden z jeho synů nemá telefon. Nejstarší syn Ronalda také nemá telefon

Lionel Messi nutí své děti dodržovat přísná pravidla. Ani jeden z jeho synů nemá telefon. Nejstarší syn Ronalda také nemá telefon

Lionel Messi nutí své děti dodržovat přísná pravidla. Ani jeden z jeho synů nemá telefon. Nejstarší syn Ronalda také nemá telefon © iconsport.photo - Messi je lídrem na hřišti, ale i doma

1

Líbilo se

21.09. - Zdá se to prakticky nemožné, ale Messi si drží své soukromí bokem a snaží se, aby okolní svět neviděl za dveře jejich rodiny. Argentinský miláček v rozhovoru konečně něco prozradil o své rodině. Zajímavostí například je, že ani jeden z jeho synů nemá zatím telefon.

Fanoušci se často nedozvídají příliš mnoho informací o Messim mimo hřiště a o tom, jaký je. V rozhovoru z minulého týdne však sedminásobný držitel Zlatého míče otevřeně promluvil o mnoha svých zvláštnostech a zálibách.

Patří k nim i takové základní věci, jako že si sundá boty, jakmile vstoupí do domu. Stolování, je také jedno z pravidel, je tu předem domluvená formace, v níž má on, manželka Antonela a děti Thiago, Mateo a Ciro svá specifická místa.
Messi je oddaný rodinný příslušník a nedávno byl spatřen, jak sleduje svého syna Thiaga na zápase akademie v Miami. Nelze si představit, že by byl na své děti příliš přísný, ale v dlouhém rozhovoru s OLGA řekl, že žádné z nich nesmí telefonovat.

"Žádné z mých dětí zatím nemá mobilní telefon. Neposílám tolik zvukových zpráv, raději posílám více zpráv." řekl Messi. Tento názor sdílí i Messiho dlouholetý rival Cristiano Ronaldo, který odmítl dát svému nejstaršímu synovi Cristianu juniorovi telefon, přestože ho o to pravidelně žádal.

Podle deníku Daily Mail Ronaldo uvedl: "Cristiano Cristiano je naštvaný. Mému nejstaršímu dítěti bude brzy 12 let a pokaždé se mě ptá tati, můžu dostat telefon, můžu dostat telefon, můžu dostat telefon Říkám mu, že má ještě čas. Vím, že mladá generace je o krok napřed, takže souhlasím s tím, že toho musíme využít, ale nesmíme být posedlí technologiemi.

Ačkoli Messi možná není příznivcem toho, aby jeho děti měly telefony, po triumfu na mistrovství světa 2022 v Kataru utratil 175 000 liber za 35 zlatých 24karátových iPhonů pro argentinské hráče a zaměstnance. Každý telefon byl kompletně upraven na míru a bylo na něm uvedeno jméno a číslo každého hráče a také znak Argentiny.

petr magasanik / sportbible.com, twitter.com

Nejnovější články