Zpět na » Francie: Ligue 1 » Neymar dostal od brazilských úřadů pokutu 2,6 milionu liber kvůli svému domu

Neymar dostal od brazilských úřadů pokutu 2,6 milionu liber kvůli svému domu

Neymar dostal od brazilských úřadů pokutu 2,6 milionu liber kvůli svému domu © iconsport.photo - problémový Neymar

0

Líbilo se

04.07. - BULVÁRNÍK Superhvězda PSG Neymar má další problém. Nedávno porušil pravidla, když byl přítomen při závodě Formule 1. Tentokrát dostal doma v Brazílii obrovskou pokutu za změny, které provedl na svém sídle a které neodpovídají místním předpisům.

Dá se říci, že Neymar nemá o pár liber nouzi, protože hvězda PSG byla podle všeho na začátku tohoto roku druhým nejlépe placeným hráčem v Evropě. Za Messim a Cristianem Ronaldem je ve skutečnosti třetím nejlépe vydělávajícím sportovcem planety, a to i s ohledem na obrovské platy hráčů v NBA a NFL.

Bez ohledu na to, kde se v panteonu vydělávajících hráčů skutečně nachází, není pochyb o tom, že 31letý hráč nepotřebuje zrovna podávat pomocnou ruku. Přesto se jeden z fanoušků rozhodl odkázat brazilskému útočníkovi veškerý svůj majetek, přičemž nemocný příznivec uvedl, že nemá nikoho jiného, komu by své věci odkázal.

Možná to nakonec bývalému hráči Barcelony pomůže splatit pokutu poté, co brazilské úřady podle Sky News odhalily, že mu byla uložena pokuta ve výši 2,6 milionu liber.

Trest je za porušení pravidel ochrany životního prostředí v jeho novém luxusním domě, který se nachází v brazilském městě Mangaratiba, poté, co přemístil sladkou vodu, kameny a písek, aby vybudoval pláž.

V prohlášení zmiňujícím desítky přestupků úřady uvedly: "Provádění prací podléhajících kontrole životního prostředí bez povolení, zachycení a odklonění říční vody bez povolení a odstranění půdy a potlačení vegetace bez povolení."
Minulý měsíc byla stavba zastavena, protože úřady projekt uzavřely, protože zahájily vyšetřování před jeho pokutováním."

Stížnost na stavbu původně přišla po příspěvku na sociálních sítích od útočníka PSG, který ukazoval nelegální uměle vytvořenou pláž.

Petr Magasanik / sportbible.com

Nejnovější články