Zpět na » Francie: Ligue 1 » PSG se zajímá o bývalého hráče Barcelony Malcoma. Ten aktuálně září v Rusku

PSG se zajímá o bývalého hráče Barcelony Malcoma. Ten aktuálně září v Rusku

PSG se zajímá o bývalého hráče Barcelony Malcoma. Ten aktuálně září v Rusku © futbolred.com - Přijde Malcom zpět do Francie?

0

Líbilo se

28.01. - Vedení PSG by po odchodu Pabla Sarabii chtělo rozšířit své možnosti v křídelních prostorech. Otázná je i budoucnost Lionela Messiho. O koho má pařížský klub zájem je možná trochu překvapivé. Pokukuje totiž po bývalém útočníkovi Barcelony, který nyní válí za Zenit Petrohrad. Jedná se o Brazilce Malcoma. O toho se má prý ucházet i Newcastle.

Malcom je odchovancem brazilského Corinthians a do Evropy přišel jako velká hvězda. Vybral si Bordeaux. Dvě sezóny byl jedním z nejlepších hráčů Ligue 1 a Barcelona za něj byla ochotná zaplatit 41 milionů eur. Brazilský křídelník se ale na Camp Nou neprosadil a po pouhém roce odešel za 40 milionů eur do Ruska. V Zenitu Petrohrad to měl dlouho těžké. Dva roky mu trvalo, než začal podávat dobré výkony. Minulá sezóna už byla vcelku solidní a ta aktuální je doslova brutální. Na kontě má 12 gólů a 5 asistencí za 17 zápasů.

Jeho aktuální výkony jsou lákadlem pro evropské kluby, které by ho z Ruska chtěli dostat. Z PSG odešel Pablo Sarabia a trenér Galtier tak aktuálně nemá mnoho možností, jak nahradit své útočné hvězdy. Malcom by tak mohl být ideální možností. Sám hráč zřejmě nebude počítat se základní sestavou, ale měl by být dostatečně kvalitní na to, aby dokázal zastoupit své hvězdné spoluhráče. Ligue 1 navíc velmi dobře zná. Vedení Zenitu ohlásilo, že Malcomovi v odchodu bránit nebude, ale musí počkat na oficiální nabídku. Zájem má mít i Newcastle United.

David Suchý / goal.com

Nejnovější články