Zpět na » Francie: Ligue 1 » Po fiasku v Juventusu Ramsey posílí Nice

Francie: Ligue 1 - Po fiasku v Juventusu Ramsey posílí Nice

Po fiasku v Juventusu Ramsey posílí Nice © Football Today - Další kapitolu své kariéry napíše Ramsey ve Francii

1

Líbilo se

02.08. - Když přicházel v létě 2019 zadarmo z Arsenalu, vedení Staré dámy si mnulo ruce nad excelentním obchodem. Aaronu Ramseymu však angažmá v Turíně nesedlo a po vzájemné dohodě na rozvázání smlouvy znovu mění zaměstnavatele. Upsal se francouzskému Nice, které chce i s jeho pomocí vylepšit loňskou pátou příčku v Ligue 1.

V dresu Arsenalu se během jedenácti let vypracoval ze zelenáče v ostříleného středopolaře, a tak mnoho fanoušků Gunners těžko snášelo, že jej vedení klubu nechalo odejít de facto zadarmo. Juve se ovšem podpis velšského reprezentanta příliš neoplatil.

Ramseyho stíhala četná zranění a nikdy se nedokázal vypracovat ve stabilního člena základní sestavy. Jarní část uplynulé sezóny nakonec strávil na hostování v Rangers, které smolně završil neproměněnou penaltou ve finále Evropské ligy proti Frankfurtu.

Ani tato nepřízeň osudu nicméně neodradila zájemce z jižního pobřeží Francie. Nice vedené trenérem Lucienem Favrem potřebuje vzhledem k účasti ve kvalifikaci do Evropské konferenční ligy rozsáhlý kádr a s radostí po zkušeném borci sáhlo.

Detaily kontraktu, včetně jeho délky, zatím na veřejnost nevyšly, avšak Ramseyho záměr je jasný. V zimě se Wales zúčastní po dlouhých 64 letech světového šampionátu, na který chce být jedna z opor týmu stoprocentně připravena.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články