Zpět na » Francie: Ligue 1 » Zápas v Paříži bude mít dohru: Neymar si stěžoval na rasistické urážky

Francie: Ligue 1 - Zápas v Paříži bude mít dohru: Neymar si stěžoval na rasistické urážky

Zápas v Paříži bude mít dohru: Neymar si stěžoval na rasistické urážky © skysports.com - Střet mezi Neymarem a Gonzálezem půjde před komisi

1

Líbilo se

15.09. - PSG nemá po dvou odehraných kolech na kontě žádný bod. Momentálně se však v hlavním městě Francie řeší úplně jiná věc. V divokém závěru střetnutí proti Marseille arbitr rozdal hned pět červených karet, jedna z nich směřovala na Neymara. Ten se však údajně bránil proti rasismu.

Vládce francouzského fotbalu v posledních letech vstoupil do nového ligového ročníku mizerně. Po porážce s nováčkem z Lens chtěl odčinit zaváhání na domácím stadiónu proti Marseille.

Avšak byl to Florian Thauvin, kdo poslal hosty do vedení a nad úřadujícím mistrem se zase začaly zatahovat mračna.

Drama vyvrcholilo v nervózním závěru střetnutí. Hlavní rozhodčí po tvrdším rozmíšce rozdal dohromady pět červených karet, tři do domácích řad, dvě pro Marseille. Diskutovaná je především karta pro brazilskou hvězdu Neymara, který se podle svých slov jen bránil rasistickým urážkám.

Incident mezi Neymarem a Gonzálezem půjde před disciplinární komisi (zdroj: skysports.com)

Neymar inkasoval červenou kartu za udeření Gonzáleze do zátylku, právě on měl být strůjcem rasistických narážek, což Brazilec posléze zveřejnil v několik příspěvcích na Twitteru. Fotbalová francouzský disciplinární komise začne situaci prošetřovat ve středu.

Milan Huppert / fotbalportal.cz, skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články