Zpět na » Francie: Ligue 1 » Neymar zkouší trpělivost PSG. Místo tréninku Davis Cup, Tuchela klidnil na síti

Francie: Ligue 1 - Neymar zkouší trpělivost PSG. Místo tréninku Davis Cup, Tuchela klidnil na síti

Neymar zkouší trpělivost PSG. Místo tréninku Davis Cup, Tuchela klidnil na síti © FotbalPortal.cz - Trenér PSG Tuchel se na Neymara pořádně rozzlobil

0

Líbilo se

22.11. - Neymar asi dál zkouší trpělivost vedení Paris St. Germain, klubu, který ho nadstandardně platí, nicméně brazilský fotbalista se podle toho zrovna nechová. Místo aby se připravoval na návrat do soutěžního kolotoče poté, co byl na delší dobu kvůli zranění na marodce, cestoval do Madridu na finále Davis Cupu.

Neymar si během angažmá v Paris St. Germain počíná jako rozmazlený fracek. Jen za poslední měsíce nastřádal hned několik disciplinárních prohřešků. Popral se s fanouškem, byl obviněn ze znásilnění, v létě bez dovolení odcestoval domů do Brazílie, pozdě nastoupil do přípravy, od vedení UEFA vyfasoval ban na tři měsíce za kritiku sudího v Lize mistrů.

A v nastoleném trendu asi hodlá pokračovat nadále. Tento týden se totiž vykurýroval ze zranění, které utrpěl na reprezentačním srazu Kanárků a jež ho vyřadilo ze hry na měsíc a půl. Měl se začít chystat na páteční zápas s Lille, jenže místo toho se toulal po Evropě. Novináři ho vyčmuchali na finále Davis Cupu v Madridu.

To se pochopitelně nelíbilo trenérovi Thomasi Tuchelovi, který už jen rezignovaně prohlásil, že nemá páky, jak rebelujícího fotbalistu postavit do latě.

Neymar ve společnosti svých bývalých barcelonských spoluhráčů Jordiho Alby a Gerarda Piquého

„Co mohu dělat? Nejsem jeho otec, nejsem policajt, jsem jeho trenér. Je jasné, že se mi, jako trenérovi, jeho cesta vůbec nelíbila," pronesl do médií, byť se posléze snažil celou kauzu zahrát do autu. „Teď není chvíle na to ztrácet hlavu. Neymar se během uplynulých dvou týdnů choval velmi profesionálně. Trénoval víc než ostatní. Účastnil se kolektivních tréninků, které ještě doplňoval individuálními."

Jak to má Neymar doslova na háku dosvědčil pár hodin po Tuchelově tiskové konferenci, kdy svým příspěvkem na sociální síti více méně drze naznačil Tuchelovi, že se nic nestalo a aby se hodil do klidu. „V tomhle životě máme nějaké problémy, ale když si z toho děláš hlavu, stanou se dvakrát tak velké. Nedělej si starosti, buď v pohodě," reagoval Neymar.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 25.11. Odpovědět

Chelsea už volá no... Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz
Forte02 - 23.11. Odpovědět

Stejně jako Piqué, to prostě nepochopíš Smajlík 12

Forte02

Pro tohle pochopení nemám. Nikdo je (Bale, Neymar a další) nenutil podepisovat mnohaleté závazky. Nedělají v továrně za pár drobných. Tohle je určitá daň za to, že nemůžou dát jen tak ,, výpověď,, jako klasický zaměstnanec. Jen ať si zůstanou do konce svých smluv tam kde jsou, alespoň třeba Neymar bude odstrašující příklad pro nové talenty, že ne vždy by měly být peníze to nejpodstatnější

FotbalFan
Ministr - 22.11. Odpovědět

Tlak tam je obrovskej a často je do něčeho serou. Neymar senior je taky dobrej Smajlík 2

Ministr

Stejný jako Bale, oba chtějí odejít, vlastní fanoušci je nenávidí, tohle nemá podle mě žádný jiný východisko než okamžitý odchod...Bale ke Spurs a Neymar do Barcy

Tomguncz9

fuj do Barcy ne

Messi777

Myslím, že jinam asi nepůjde

Tomguncz9
Ministr - 22.11. Odpovědět

Dobře to má u prdele Smajlík 2

Ministr
Reklama
Reklama
Nejnovější články