Tipy

Viktoria Plzeň – Baník Ostrava : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Posledním zápasem v sobotu večer bude duel mezi Viktorií Plzeň a Baníkem Ostrava.

Viktoria Plzeň – Baník Ostrava tipy na zápas

Viktorka má před sebou další zápas, ve kterém pravděpodobně dominuje. Letos si opět jde po titul a kurzy jsou na její straně.

Viktoria Plzeň - Baník Ostrava
Viktoria Plzeň – Baník Ostrava tipy

Baník Ostrava sice už nehraje tak jak kdysi, ale pořád má co nabídnout. V sobotu večer v Plzni ale moc šancí na výhru bohužel nemá.

Analýza zápasu Viktoria Plzeň – Baník Ostrava

FC Viktoria Plzeň kraluje tabulce Fortuna Ligy s 29 body, zatím co druhá Slavia Praha má jenom 25 bodů. K tomu navíc má Plzeň ještě jeden zápas k dobru, proti Zbrojovce Brno, který se musel z organizačních důvodů odložit. Viktorka letos zatím zaváhala jenom ve 2 zápasech, ale v ani jednom neprohrála. Remíza se zrodila v duelu proti Teplicím a proti Bohemce. Minulou neděli si Viktoria Plzeň v Jablonci poradila bez větších problémů a domácí tým zdolala 3:0. Obdobný průběh a výsledek očekáváme i tuto sobotu.

Baník sice v posledním zápase dokázal doma zdolat Slovácko 3:1, ale na Plzeň je prostě krátký. Musel by se stát zázrak aby se tento zápas skončil alespoň remízou, jelikož Plzeň je nekompromisní. Baník se zatím nachází v polovině tabulky, co je na jeho poměry dobrý výsledek, ale určitě má na víc. Po Plzni na něj čeká Mladá Boleslav, zápas ve kterém by mohl dominovat, a pak Slavia Praha, kde bude průběh zápasu obdobný jako s Plzní.

Poslední vzájemné zápasy

Plzeň s Baníkem se utkali celkově v 51 zápasech, přičemž Viktorka vyhrála 24 z nich a Ostrava jenom 14, i když naposledy v roce 2009! Remíza se ve vzájemných zápasech zrodila celkově 13x.

15. 5. 2022 | Viktoria Plzeň – Baník Ostrava 1:0

17. 4. 2022 | Viktoria Plzeň – Baník Ostrava 2:1

20. 11. 2021 | Viktoria Plzeň – Baník Ostrava 2:2

23. 5. 2021 | Viktoria Plzeň – Baník Ostrava 4:0

31. 1. 2021 | Viktoria Plzeň – Baník Ostrava 2:0

Viktoria Plzeň – Baník Ostrava Fortuna Liga živé vysílání

K dispozici bude samozřejmě živý přenos tohoto zápasu, ale ne všude. K vidění bude jenom na O2 TV nebo Fortuna TV. Česká Televize zápas opět vysílat nebude. Duel se hraje v sobotu 22. 10. 2022 večer v 19:00.

Často kladené otázky

Kde se tento duel bude hrát?

Utkání v sobotu večer se bude hrát na Doosan Aréně v Plzni, která má kapacitu pro až 11 700 diváků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Jestli máte chuť si tento zápas o něco víc okořenit, tak doporučujeme využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří, jako například Betano, Fortuna či SynotTip.

Koho v duelu Viktoria Plzeň – Baník Ostrava tipy favorizují?

Jasným favoritem v sobotu večer je domácí Viktoria Plzeň.

Dne 20. října 2022
Napsal : Tomas