Tipy

Slovan Liberec – Hradec Králové : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Druhým nedělním duelem bude utkání mezi Slovanem Liberec a Hradcem Králové.

Slovan Liberec – Hradec Králové tipy na zápas

V Liberci se bude hrát zajímavé utkání mezi Slovanem Liberec a Hradcem Králové. Dva kluby, které jsou schopné pravidelně atakovat top 10 a dokonce i top 5. Slovan hraje v neděli doma, proto je v zápase dle kurzů mírným favoritem.

Slovan Liberec - Hradec Králové
Slovan Liberec – Hradec Králové tipy

Hradec Králové je zatím na skvělém čtvrtém místě v tabulce, proto má dost dobré šance i v pozici hostů. I když v minulosti proti Liberci spíše prohrával, teď se může karta otočit. Kurzy na remízu nebo výhru Hradce nejsou zanedbatelné.

Analýza zápasu Slovan Liberec – Hradec Králové

Slovan Liberec dokázal otevřít sezonu skutečně ve velkém, kdy v Praze dokázal porazit favorizovanou Spartu. Tento úspěch ale již nedokázal zreprodukovat v ostatních zápasech proti silným soupeřům a dokonce podlehl i proti méně favorizovaným kádrům. Minulou neděli cestoval Liberec do Brna, kde překvapivě prohrál 0:3. Po tomto výsledku a sestupu v tabulce si určitě bude chtít napravit chuť a domácí zápas je k tomu jako stvořený. Proti Hradci sice má dobré šance, ale nic nemá jisté.

Hradec měl taky úspěšný vstup do sezony, když porazil doma Slavii Praha 1:0. Z posledním zápase minulý týden sice dost zaváhal doma proti nejslabším Pardubicím, co má značný vliv na kurzy pro tento zápas. Hradec určitě Liberci nedá nic zadarmo, ale jestli si chce sáhnout na body, tak se bude muset skutečně snažit.

Poslední vzájemné zápasy

Liberec se s Hradcem utkal celkově ve 30 zápasech. Ve více než polovině z těchto utkání dokázal Slovan Liberec dominovat, a to konkrétně v 16 případech. Hradec Králové naopak vyhrál jenom 6x. Remíza se ve vzájemných zápasech zrodila celkově 8x.

4. 12. 2021 | Slovan Liberec – Hradec Králové 1:0

7. 8. 2021 | Slovan Liberec – Hradec Králové 1:1

22. 4. 2017 | Slovan Liberec – Hradec Králové 1:0

23. 10. 2016 | Slovan Liberec – Hradec Králové 2:0

17. 5. 2015 | Slovan Liberec – Hradec Králové 2:0

Slovan Liberec – Hradec Králové Fortuna Liga živé vysílání

Když chcete tento zápas vidět živě, tak doporučujeme sledovat živé vysílání na Fortuna TV nebo O2 TV. ČT Sport utkání vysílat nebude, jelikož na to nemá práva. Duel se hraje v neděli 6. 11. 2022 odpoledne v 15:00.

Často kladené otázky

Kde se tento duel bude hrát?

Duel se v neděli odpoledne bude hrát na Stadiónu u Nisy, který je v Liberci a má kapacitu pro až 9 900 diváků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Kdybyste měli chuť si tipnout jak se tento zápas skončí, tak doporučujeme si podat sázku u jedné ze sázkových kanceláří, kterým se dá důvěřovat – SynotTip, Betano či Fortuna.

Koho v duelu Slovan Liberec – Hradec Králové tipy favorizují?

V tomto utkání má mirně navrch domácí tým z Liberce.

On 4th Listopad 2022