Fotbalové zprávy

Sázení na EURO 2024 a nejlepší bookmakeři

Na hlavní fotbalovou událost léta nabízejí přední bookmakeři skutečné bohatství sázkových příležitostí a vysoké kurzy. Turnaj začíná 14. června, a proto fanoušci sázení na EURO 2024 již aktivně analyzují zápasy. Připravili jsme přehled nejlepších bookmakerů, kteří nabízejí vysoké kurzové sázky na ME 2024 a příjemné bonusy.

Sázení na EURO 2024: top možnosti pro sázení

Během konání hlavní fotbalové události roku se nejlepší sázkové kanceláře pro sázení na EURO 2024 snaží nabídnout co nejširší sázkovou nabídku s vysokými kurzy. Kromě tradičních sázkových možností (celkový počet gólů apod.) se nabízejí sázky na statistiky, individuální výkony hráčů a další. Pro sázení na EURO 2024 lze u top bookmakerů využít uvítací bonus:

Sázkové kanceláře
Uvítací bonus MS ve fotbale
Vsaďte si zde

1.Betano
MS ve fotbale BETANO

Bonus: až 3 000 Kč + 600 Kč na Vegas hry

Promo kód  – BETMAX  

Zjistit více>>

Vsaďte si zde

2. Tipsport

Tipsport 1

Bonus: až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

Zjistit více>>

Vsaďte si zde

3.Fortuna
MS ve fotbale FORTUNA

Bonus: až 6 300Kč

Zjistit více>>

Vsaďte si zde

4. Merkurxtip 

Merkurxtip logo

 Bonus: až 10 000 Kč 

Zjistit více>>

Vsaďte si zde

5. Chance

Chance logo

Bonus: až 2 000 Kč + 200 Kč za dokončení registrace

Zjistit více>>

 

Vsaďte si zde

6. Sazka

Sazka logo

Bonus: až 9 500 Kč + 500 Kč za dokončení registrace

Zjistit více>>

Vsaďte si zde

7. forBET

forBEt

Bonus: 100 Kč za dokončení registrace

Promo kód  – NS

Zjistit více>>

Vsaďte si zde

8. Synottip
MS ve fotbale SYNOTIP

Bonus: až  10 500 Kč 

Zjistit více>>

Vsaďte si zde

Nejlepší sázkové kanceláře pro sázení na EURO 2024 fungují na základě mezinárodní licence a poskytují bezpečný přístup ke kurzovým a platebním systémům. Svůj zůstatek můžete dobíjet a vybírat své výhry pomocí kryptoměn, karet Visa, peněženek a dalších metod.

Všechny webové stránky pro sportovní sázení analyzované pro Euro 2024

Udělejte si online sázení na Mistrovství Europy 2024 a získejte stovky výsledků. Mezi hráči se cení především takové sázky jako vítězství jednoho z týmů, počet gólů v zápase a handicap na vstřelené góly. Na herní portály předních sázkových kanceláří si můžete vsadit na tyto výsledky:

 • Betano
 • Tipsport
 • Fortuna
 • MerkurXtip
 • Chance
 • Sazkabet
 • Forbet
 • Synottip

Sázení na EURO 2024 u top bookmakerů je možné před začátkem zápasu nebo v režimu live. Vytvářejte akumulátory z několika výsledků nebo jednotlivé sázky na jeden z výsledků. Live sázení na EURO 2024 je doprovázeno přenosy zápasů, které lze sledovat po vytvoření účtu.

Sázení na EURO 2024

Betano: oficiální bookmaker EURO 2024

Sázení na EURO 2024 je dostupné na webu Betano, který je oficiálním sponzorem tohoto turnaje. Již nyní bookmaker nabízí klientům výhodné kurzy a uvítací bonus až 3000 Kč. Betano je známý portál mezi hráči z Evropy. Stránka nabízí pohodlné rozhraní, mobilní verzi pro sázení z chytrého telefonu a přehledné filtry pro vyhledávání zápasů. Pro registrované uživatele budou dostupné online přenosy zápasů.

Na zábavním portálu Betano je k dispozici podrobná statistika týmů, která umožňuje kvalitní analýzu nadcházejících zápasů. Získejte Tipy na sázení EURO 2024, vytvářejte výherní kupóny a uzavírejte sázky díky variabilní nabídce kurzů. Nezapomeňte kontrolovat sekci s bonusovými odměnami, protože k zahájení EURO 2024 mohou být pro uživatele dostupné speciální bonusy.

Tipsport: rozmanitost sázek na EURO 2024

Uzavírat sázky na EURO 2024 můžete na legální platformě Tipsport. Online sázení na Mistrovství Evropy 2024 je možné na stovky různých příležitostí s vysokými kurzy. Uživatelům jsou také dostupné speciální sázkové možnosti, například:

 • vítěz turnaje;
 • nejlepší střelec;
 • nejvýkonnější tým a další.

Rozhraní Tipsport umožňuje sledovat statistiky, vytvořit sázkový tiket na několik kliknutí a nastavit požadované sázky na úvodní stránce. Noví uživatelé získají až 500 Kč a mohou začít sázení na EURO 2024.

Hráči mohou využít mobilní verzi oficiálního webu Tipsport a uzavírat sázky ze svého chytrého telefonu. Při přístupu pomocí chytrého telefonu nebo tabletu máte k dispozici plnou funkčnost bookmakera: sázkovou nabídku, uvítací bonus na sport a další.

Fortuna: 6300 Kč pro nové klienty

Pro uzavírání sázek na portálu Fortuna je k dispozici pohodlná mobilní verze a aplikace ke stažení.Nový uživatel získá několik výhod. Uvítací bonus činí 200 % až do výše 6 000 Kč. Kasino bonus může dosáhnout až 1 000 Kč ke vkladu. Navíc je k dispozici sázka bez rizika až do 600 Kč. Pro získání těchto bonusů stačí zadat promo kód během registrace a provést první vklad od 3 000 Kč. Platforma přitahuje pohodlným rozhraním a rozmanitou nabídkou sázek.

Ve Fortuně je dostupné online sázení na Mistrovství Evropy 2024 ve formě jednotlivých sázek a akumulátorů. Můžete si také vybrat systémovou sázku – variantu akumulátoru. Zde je povoleno několik proher, což umožňuje zachovat část prostředků v případě neúspěchu. Fortuna nabízí standardní kurzy na zápasy EURO 2024.

MerkurXtip: až 100 % na účet pro sázení na EURO 2024

Nejlepší sázkové kanceláře pro sázení na EURO 2024 nabízejí rozmanitou nabídku sázek a MerkurXtip je jedním z těchto webů. Sázení na EURO 2024 je dostupné na všechny zápasy tohoto turnaje. Uživatelé mají také k dispozici uvítací bonus – 100% zpět až do 10 000 Kč k prvnímu vkladu. Mezi další možnosti, které MerkurXtip poskytuje, patří:

 • možnost cashoutu
 • předčasné vyhodnocení tiketu;
 • uzavírat sázky lze přes aplikaci na Androidu;
 • na webu je k dispozici sekce se statistikami zápasů.

MerkurXtip nabízí vysoké kurzové sázky na ME 2024, což je pro uživatele obzvlášť důležité.

Chance: desítky sázek na EURO 2024 v live a pre-match

Platforma Chance nabízí zdarma 200 Kč na první sázky po dokončení registrace, které může využít na své první sázky u Chance. Vstupní bonus až 2 000 Kč lze získat po provedení prvního vkladu na trvalé herní konto. Vstupní bonus je ve výši 100 % prvního vkladu až do 2 000 Kč. Zde najdete kompletní nabídku zápasů na EURO 2024. Uživatelé mohou vytvářet tikety a uzavírat jednotlivé sázky nebo akumulátory. Je zde také samostatná sekce pro sázky na statistiky zápasů. Dobíjejte svůj účet přes elektronické peněženky nebo kryptoměny a vybírejte si sázky na zápasy EURO 2024.

Během zápasu je možné sledovat online statistiky a uzavírat sázky v režimu live. Vyhodnocení sázek na tiketu probíhá během několika minut po skončení zápasu.

Sazkabet: až 100 % na výherní akumulátory

Bookmaker Sazkabet nabízí různé sázkové příležitosti a vysoké kurzy pro zápasy EURO 2024. Sázení na EURO 2024 je dostupné ve formátu pre-match nebo live. Pro zápasy v rámci hlavní fotbalové události roku je vyhrazená samostatná sekce s přehledem všech hracích dnů.

Hráči mohou využít tipy na sázení EURO 2024 od odborníků a uzavírat maximálně promyšlené sázky. Stojí za to zmínit pohodlné rozhraní herního portálu Sazkabet, které umožňuje rychle sestavit sázkový kupón.

Nový hráč získá po dokončení registrace 500 Kč na herní účet do 2 dnů. Dále může získat bonus až 9 500 Kč k dalšímu vkladu. Aby byl bonus aktivován, musí hráč provést vklad na herní účet v rozmezí od 100 Kč do 9 500 Kč do 5 dnů od dokončení registrace.

Forbet: výhodné kurzy na EURO 2024

Známá platforma mezi českými hráči Forbet nabízí 100 Kč za vytvoření účtu. Nejlepší sázkové kanceláře pro sázení na EURO 2024, včetně Forbet, nabízejí rozmanité sázkové příležitosti a celou řadu speciálních sázek pro tikety. Uzavírejte live sázení na EURO 2024, provádějte předzápasové analýzy a vybírejte výhodné kurzy.

Platforma Forbet umožňuje sázení na EURO 2024 v režimu live, funkci cashoutu a zápasy s navýšenými kurzy. Všem návštěvníkům je také dostupná statistika, která umožňuje vytvářet vlastní předpovědi na zápasy EURO 2024.

Synottip: uvítací bonus až 10 500 Kč

Uzavřít sázkový tiket na EURO 2024 můžete na legální platformě Synottip. Noví hráči získají až 10 000 Kč na svůj účet. Dále bookmaker nabízí bonus ve formě sázky bez rizika až do výše 500 Kč. Využijte tyto odměny a uzavírejte online sázení na Mistrovství Evropy 2024. Uzavírat sázky v Synottip můžete v režimu live nebo před začátkem fotbalového zápasu.

Rozhraní zábavní platformy Synottip umožňuje nastavit požadované zobrazení sázek v nabídce. Zápasy můžete také třídit podle konkrétního hracího dne a vidět nejlepší kurzové sázky na ME 2024. Sledujte pro vás důležité zápasy v režimu live a sledujte statistiky týmů. Synottip nabízí klientům desítky sázkových příležitostí s vysokými kurzy.

FAQ – Často kladené otázky

Jsou stránky pro uzavírání sázek spolehlivé?

Nejlepší sázkové kanceláře pro sázení na EURO 2024 poskytují pouze certifikovaný software. Portály z našeho přehledu mají mezinárodní licence a dodržují práva uživatelů.

Lze použít uvítací bonus pro sázky?

Uživatelé získávají speciální uvítací odměnu pro sportovní sázky. Před přijetím bonusu věnujte pozornost maximálnímu připsání, podmínkám protočení a době platnosti bonusu.

Jak uzavřít sázku ze svého chytrého telefonu?

Většina platforem nabízí aplikaci ke stažení a přenosnou verzi pro chytré telefony/tablety. Můžete zahájit sázení na EURO 2024, přijímat bonusy a využívat další funkce.

Jaké typy sázek nabízejí bookmakeři?

Můžete vytvořit tiket s jednotlivou sázkou nebo uzavřít několik sázek typu akumulátor. Další variantou sázky je systém (akumulátor s možností prohry několika výsledků).

Jak dlouho trvá vyhodnocení mé sázky?

Obvykle bookmakeři vyhodnotí tiket ihned po skončení fotbalového zápasu. O něco více času zabere vyhodnocení sázek na statistiky zápasu.

Dne 5. června 2024
Napsal : Olga Dvořák

Olga je nejen vášnivou sledovačkou sportovních zápasů, ale především uznávanou expertkou na svět sázkových kanceláří a kasin. Její specialitou je poskytování komplexních a detailních informací o všem, co se týče sázkových bonusů, důkladných recenzí bookmakerů, procesů registrace a dalších klíčových aspektů sázkařského průmyslu. Olga má neobyčejný talent vysvětlovat složité podmínky bonusů a propagačních nabídek tak, aby byly srozumitelné i pro začátečníky. Její analýzy a recenze jsou vždy aktuální, precizní a naprosto objektivní, což čtenářům umožňuje učinit informovaná rozhodnutí. Olga také detailně popisuje procesy registrace u různých sázkových kanceláří a kasin, včetně kroků, které je třeba podniknout pro získání bonusů. S Olgou se dostanete k jádru každé sázkové nabídky a zjistíte, jaké jsou nejlepší možnosti pro vaše sázky a herní strategie.