Sázkové kanceláře

Pokerstars Ověření a Registrace pro Nové Hráče 2024

Než budete moct začít svou zábavu a zahrát si online poker nebo třeba sázet na sporty, čeká vás Pokerstars ověření herního účtu a registrace. Jak zvládnou tento proces rychle a jednoduše? Poradíme vám!

Pokerstars přihlášení a registrace 2024

Pokerstars přihlášení a registrace

Přejít do Registrace

Abyste mohli hrát na PokerStars, účastnit se speciálních nabídek a využívat VIP programu, musíte se správně zaregistrovat. Registrace na PokerStars o skutečné peníze je zcela zdarma. K tomu potřebujete provést několik jednoduchých kroků:

 1. Ocitnete se na domovské stránce PokerStars, kde stiskněte tlačítko “Join now”
 2. Uložte instalační soubor softwaru PokerStars a otevřete jej. Bude vám nabídnuta možnost výběru jazyka (například angličtiny). Zaškrtněte “Souhlasím s podmínkami licenční smlouvy s koncovým uživatelem PokerStars”.
 3. V některých případech vám bude nabídnuta aktualizace softwaru. Stiskněte tlačítko “Ok”.
 4. Po dokončení nastavení se zobrazí vstupní hala pokerové herny. Klikněte na “Create an Account”.
 5. Zobrazí se okno “Vytvořit účet PokerStars”. Vytvořte si ID (přezdívku) a heslo.
 6. Vložte váš Pokerstars bonusový kód, pokud jím disponujete.
 7. Zadejte svůj skutečný e-mail, protože na něj obdržíte ověřovací kód.
 8. Stiskněte tlačítko “Vytvořit účet” a dokončete. Registrace na PokerStars je pak dokončena a můžete přejít na pokerstars ověření vašeho účtu.

Pokerstars Mobilní poker

Ověření účtu Pokerstars

Ověření na PokerStars je nejdůležitější fází procesu kontroly totožnosti hráče. Abyste mohli vybírat prostředky z účtu a stát se plnohodnotným hráčem Pokerstars, musíte nejdříve projít ověřením účtu Pokerstars. Doporučujeme vám projít kontrolou totožnosti (postupem Pokerstars ověření totožnosti) hned po dokončení Pokerstars registrace.

Seznam dokumentů, které je třeba zaslat na podporu PokerStars

Bezpečnostní služba pro Pokerstars ověření totožnosti po vás bude požadovat dva hlavní dokumenty k ověření vaší totožnosti:

 • Cestovní pas, řidičský průkaz nebo jakýkoli jiný doklad, který potvrzuje vaši totožnost.
 • Dokument, který potvrzuje adresu vašeho bydliště. Může se jednat například o platební doklad za komunální služby.

Pro vaše pohodlí jsme sestavili seznam alternativních dokumentů, které byste měli mít k dispozici, když vás o ně ověření účtu Pokerstars požádá. Díky tomu budete připraveni a Pokerstars ověření bude provedeno co nejdříve.

K dokončení ověření vašeho účtu je zapotřebí kopie jednoho z následujících dokumentů:

 • Účet za komunální služby (plyn, voda, elektřina).
 • Účet za pevnou telefonní linku/internet/televizi.
 • Dopis z finančního úřadu nebo jiného státního orgánu.
 • Doklady o pojištění.
 • Bankovní výpisy nebo dopis od finanční instituce.
 • Dopis od zaměstnavatele/mzdové účtárny.
 • Nájemní smlouvu.
 • Dopis od agentury sociálního zabezpečení.
 • Účty za mobilní telefon.
 • Povolení k pobytu.

Pamatujte, že všechny kopie dokladů musí být čitelné a měly by obsahovat vaše celé jméno, aktuální adresu a datum vydání (ne starší než 3 měsíce).

registrace a Pokerstars ověření

Kam zaslat dokumenty k ověření na PokerStars

Když budete mít opatřené všechny dokumenty nutné pro Pokerstars ověření, je třeba je zaslat e-mailem na adresu [email protected]. Obvykle by vám proces ověření neměl zabrat mnoho času, ale v některých případech může trvat i několik dní.

Nejčastější dotazy týkající se registrace a Pokerstars ověření

Protože je nám jasné, že registrační proces a celé ověření může být poněkud náročné nebo matoucíy vybrali jsme čtyři nejčastější dotazy uživatelů, kteří se s procesem ověření na PokerStars setkali.

Jak dlouho trvá, než dostanete odpověď od služby podpory?

 • Termíny ověření závisí na kvalitě vašich dokumentů a počtu zaměstnanců pracujících online. Nejčastěji zákaznická podpora reaguje do 24 hodin.

Jaký dokument musím zaslat, pokud jsou všechny platební výměry vystaveny na jméno mé manželky?

 • V tomto případě je třeba požádat banku o výpis z účtu a zaslat jej na podporu.

Co mám dělat, když jsem přihlášen v bytě, ale nejsem jeho vlastníkem?

 • Nemusíte se obávat, protože v tomto případě nebudou žádné potíže; stačí zaslat naskenované kopie vaší registrace a podpora by měla dokumenty bez problému uznat pro Pokerstars ověření.

Můžu si přepnout stránky do češtiny?

 • Ano, stránky Pokerstars jsou dostupné i v češtině, pouze nemůžete používat české koruny jako měnu pro vklady a výběry.

Dále zjistěte Pokerstars Recenze 2024.

Dne 2. ledna 2024
Napsal : Olga Dvořák

Olga je nejen vášnivou sledovačkou sportovních zápasů, ale především uznávanou expertkou na svět sázkových kanceláří a kasin. Její specialitou je poskytování komplexních a detailních informací o všem, co se týče sázkových bonusů, důkladných recenzí bookmakerů, procesů registrace a dalších klíčových aspektů sázkařského průmyslu. Olga má neobyčejný talent vysvětlovat složité podmínky bonusů a propagačních nabídek tak, aby byly srozumitelné i pro začátečníky. Její analýzy a recenze jsou vždy aktuální, precizní a naprosto objektivní, což čtenářům umožňuje učinit informovaná rozhodnutí. Olga také detailně popisuje procesy registrace u různých sázkových kanceláří a kasin, včetně kroků, které je třeba podniknout pro získání bonusů. S Olgou se dostanete k jádru každé sázkové nabídky a zjistíte, jaké jsou nejlepší možnosti pro vaše sázky a herní strategie.