Sázkové kanceláře

MS ve fotbale 2022 Tipy – Nejlepší typy na skupinu A

V tomto článku naleznete naše skupina A tipy na MS ve fotbale. V této skupině se proti sobě postaví domácí Katar, vítěz AFCONu Senegal, Ekvádor a trojnásobný finalista Nizozemsko.

Sázkové předpovědi na skupinu A: Vítěz skupiny

Skupina A tipy budou napínavé, no ve skupině A se nachází jeden tým, který je poměrně jasný favorit. A jím je Nizozemsko, kterému dávají sázkové kanceláře více než 70% pravděpodobnost na vítězství ve skupině A. Nizozemsko není na Mistrovství světa o fotbalu žádný nováček. Do finále se dostal už třikrát, ale pokaždé neúspěšně. Skupina A by měla být nejjasnější na výhru, ale zbývající týmy mají hodně co dokázat a jsou plné překvapení. Nizozemsko určitě nemůže podcenit soupeře a to zejména Senegal.

Vsaďte si zde

Sázkové předpovědi na skupinu A: Postupující ze skupiny

MS ve fotbale 2022 tipy na skupinu A prinášajú aj boj o druhé místo a měl by být už o něco napínavější. Jak Ekvádor, tak Senegal mají své silné stránky, které by jim mohly pomoci dostat se alespoň do osmifinále. Podle sázkových kanceláří má však Senegal vyšší šance skončit na druhém místě ve skupině A. MS ve fotbale 2022 tipy na skupinu A jsou v tomto ohledu velmi těsné a oba týmy mají těsně kolem 50% šanci na postup ze skupiny.

Přečtěte si také – Nejlepší sázky a kurzy skupiny F

Skupina A kurzy na zápasy

V této skupině bychom uměli najít několik těsných zápasů, které se vyplatí sledovat. Prvním z nich je hned uvítací zápas mezi Katarem a Ekvádorem. Pro oba tyto týmy je to největší šance pořídit si ve skupině první bodíky od tabulkově nejlehčího soupeře. Ekvádor má na vrch s kurzy kolem 2.20. Druhým těsným zápasem této skupiny, který může rozhodnout, je zápas Ekvádor proti Senegalu. Kurzy na výhry mají oba týmy identické.

Sázkové předpovědi na skupinu A: Vítěz skupiny
Skupina A kurzy

Přečtěte si také Nejlepší sázkové kanceláře pro MS 2022

Předpovědi, analýza skupiny A na MS 2022

Analýza skupiny A – Katar

Hostující zemi Katar čeká náročný vstup do Mistrovství. Přestože jsou momentálně držiteli Asijského Poháru, jejich šance na úspěch jsou dost mizivé. Mají však motivaci překonat tyto šance, protože pokud by se nedostaly ze skupinové fáze, staly by si jen druhou zemí v historii, která hostovala Mistrovství a sama se vypadla ve skupině. První byla Jihoafrická republika v roce 2010. Katar však není tým k zahození as trochou štěstí je můžeme vidět v osmifinále. Pro Katar je toto první Mistrovství světa, takže je to pro ně obrovská věc.

Vsaďte si zde

Senegal

Senegal nastupuje na MS ve fotbale 2022 po velmi úspěšném období, kdy se jim podařilo vyhrát AFCON. Senegal je největším africkým favoritem na celkového vítěze Mistrovství světa. Sázkové kanceláře dávají tomuto týmu více než 50% šanci na postup ze skupiny. Jsou také největším soupeřem pro Nizozemsko. Pokud by Nizozemsko na své cestě za postupem ze skupiny zakoplo, mohla by to být šance pro Senegal postoupit z prvního místa skupina. A lze i zopakovat úspěch z roku 2004, kdy se dostaly až do čtvrtfinále.

Vsaďte si zde

Analýza skupiny A – Nizozemsko

Nizozemsko je obor této skupiny. Nastupují s obdivuhodnou šňůrou 15 zápasů bez prohry z toho 11 vyhráli. Vypadá to tedy, že jsou ve výborné kondici. Louis Van Gaal postupně vytáhl Nizozemsko z jeho slabší chvíle. Nizozemsko se v mnoha tabulkách a seznamech nachází mezi potenciálními vítězi celého turnaje. Ale až v průběhu turnaje zjistíme, zda se Nizozemsku podaří naplnit velká očekávání jejich fanoušků.

Vsaďte si zde

Ekvádor

S novým trenérem z Argentiny je pro mnohé Ekvádor černý kůň této skupiny i celé akce. Tento tým má na kontě šňůru 14 zápasů bez prohry. Pro Ekvádor bude toto již 4. účast na Mistrovství světa a nejdále se zatím dostali do osmifinále. Ekvádor momentálně nestřílí mnoho gólů. To může zhoršit šance na postup ze skupiny. Ekvádor je největší favorit na třetí místo ve skupině A. Šanci na postup ze skupiny jim sázkové dávají něco málo pod 50%. Největší pozor si musí dát v zápase se Senegalem.

Vsaďte si zde

Dne 15. listopadu 2022
Napsal : Jan