Sázkové kanceláře

MS ve fotbale 2022 Tipy a předpovědi

Na Mistrovství světa ve fotbale se už připravují nejen samotní hráči, ale také diváci a sázkaři, kteří na tuto sportovní událost čekali čtyři roky. Připravili jsme proto pro vás MS ve fotbale 2022 tipy, které vám pomohou naladit se na sázkovou atmosféru mistrovství a možná si z nich vyberete některé i vy do vašeho kuponu.

Nejlepší tipy na MS ve fotbale přehled

Pro mnohé nové sázkaře mohou být sázkové kanceláře docela bludištěm. Hned na hlavní stránce jste zahlceni obrovským množstvím možností, kurzů a zápasů. V této části se proto podíváme na různé typy sázek a jak fungují.

Tipy na zápas

S tímto typem se utkáte nejčastěji a většinou to bývá i první sázka, kterou nový sázkař udělá. Často je to dokonce sázka, která padne mezi kamarády u piva. Při této sázce jednoduše tipujete, který tým zápas vyhraje. Ve většině sázkových kanceláří se utkáte s formami 1, 0 a 2, přičemž jednotka znamená výhra domácích (nebo prvního jmenovaného týmu), nula znamená remízu a dva znamená výhru hostujících (nebo druhého jmenovaného týmu). Můžete se utkat i se sázkami 10, 02 a 12. To jsou sázky, u kterých sázíte na dva možné výsledky zápasu najednou.

Vsaďte si zde

Tipy na počet gólů

Tento typ sázky je poměrně jednoduchý, ačkoli občas mohou zmást čísla, která jsou u nich. Tipy na počet gólů mohou mít několik podob. Můžete se setkat s tipy na přesný počet gólů, ale mnohem častěji se utkáte se sázkami „více než“ nebo „méně než“. U nich bývají hodnoty, které končí .5. Je to tak nastaveno, aby bylo jasnější, kolik gólů už se počítá. Více než 3.5 je tedy 4 a více, ale 3.5 je jednodušší, přestože nedokážete vstřelit půl gólu.

Vsaďte si zde

Tipy na střelce

Kromě počtu gólů můžete podávat i sázky na to, kdo tyto góly vstřelí. Při rozkliknutí tohoto typu sázky se vám ukáží všichni hráči, kteří by mohli během zápasu vstřelit branku a kurzy k nim. Tyto kurzy budou obvykle vyšší než ty, které naleznete u předchozích typů sázek. Tedy samozřejmě pokud se nejedná o fenomenální střelce. Vaše sázka však může být i na to, že vámi vybraný hráč gól v zápase nedá.

ms vo fotbale

Přečtěte si také – MS ve fotbale 2022 – co musíte vědět

Tipy na přesný výsledek

Mezi nejoblíbenější typ sázky patří také tip na přesný výsledek. S touto sázkou se utkáte i při soutěžích na sociálních sítích, kde ti, kteří trefí přesný výsledek ostře sledovaných zápasů, získají nějakou cenu. Pokud si chcete vsadit na přesný výsledek, obvykle budete sázkovými možnostmi omezeni pouze na výsledky, při kterých týmy vstřelili maximálně 4 góly. Při MS ve fotbale 2022 tipy tohoto typu bude moci najít a vyzkoušet si na mnoha stránkách i mimo sázkové kanceláře.

Vsaďte si zde

Tipy na poločasy

Populární mezi sázkaři jsou také tipy na poločasy zápasů. Hlavně se tedy tipuje na první poločas zápasu a jeho výsledek. Vlastně všechny předchozí typy sázek jsou použitelné pouze na poločas. Proč sázkaři tedy podávej tipy na první poločas a ne na celý zápas? Z jisté části je to kvůli času. Výsledek sázky na poločas se dozvíte dříve a můžete jít sázet dál. Ale druhým důvodem je jistý pocit jistoty. Nelze předpovědět, zda během zápasu nenastanou nečekaná zranění, hráči se příliš unaví nebo ztratí morálku. Před prvním poločasem mají sázkaři mnohem více jistoty, že budou platit stejné podmínky jako při podávání sázky.

Tipy na červené a žluté karty

Přecházíme již do méně populárních tipů, které nenajdete v každé sázkové kanceláři. Takovým typem sázky je například sázka na žluté nebo červené karty. Obvykle můžete sázet na to, zda žlutá nebo červená karta bude během zápasu vytažena, nebo který tým je dostane. Pokud se vám však poštěstí, tak narazíte i na sázky na hráče, kteří by mohli obdržet žlutou nebo červenou kartu. Samozřejmě zde se již kurzy pohybují v desítkách nebo stovkách.

Tipy na rohy

Dalším typem sázky, který naleznete v sázkových kancelářích při fotbale je sázka na počet rohů. Tuto sázku můžete opět podat na počet rohů jednoho týmu nebo obou, během celého zápasu nebo po poločase a také přesný počet nebo více/méně než nějaký počet. Více rohů obvykle dává tým, který má více příležitostí vstřelit branku. Při tomto tipu však stavkaři nemusí nutně věřit tomu, že šanci umí i proměnit v gól.

Další tipy sázek

Bohužel nemáme prostor zmínit všechny tipy sázek, ale vězte, že když budete hledat dostatečně usilovně, tak najdete sázkovou kancelář, která vám poskytne možnost podat sázku na opravdu netradiční věci. MS ve fotbale 2022 tipy přinesou spoustu příležitostí pro takové tipy sázek. Mezi netredičné sázky, které najdete často i na českých sázkových stránkách patří například sázky na hattrick, sázky na čas, kdy padne první gól nebo sázky na fauly.

Sázkové kanceláře, kde můžete sázet

Sázkové kanceláře
Uvítací bonus MS ve fotbale
Vsaďte si zde

1.Betano
MS ve fotbale BETANO

🔥Bonus: až 3300 Kč +50 Zatočení 🔥

✅ Promo kód  – BETMAX ✅ 

📝Zjistit více>>

Vsaďte si zde

 

2.Fortuna
MS ve fotbale FORTUNA

🔥Bonus: až 6 300Kč 🔥

📝 Zjistit více>>

Vsaďte si zde

 

3. Synottip
MS ve fotbale SYNOTIP

🔥Bonus: až  10 500 Kč 🔥

📝Zjistit více>>

Vsaďte si zde

 

5. ForBET

MS ve fotbale FORBET

🔥 Vstupní bonus: až  200 Kč 🔥

📝Zjistit více>>

Vsaďte si zde

Nejčastější dotazy

Proč jsou při mistrovství světa ve fotbale tipy populární?

Sázení umí být vynikajícím nástrojem k tomu, abyste si sportovní či jiné akce užili více. Dodávají jistý adrenalin a přinutí vás se soustředit na zápas mnohem víc, protože už něco riskujete i vy. A přitom to, co riskujete, může být jen pár centů. A k tomuto ještě připočtěte možnost vyhrát velké sumy a máte jasnou volbu pro mnohé, kteří sledují podobné akce. A právě na mistrovství světa ve fotbale 2022 tipy jsou o to populárnější, jelikož jde o celosvětovou událost v nejpopulárnějším sportu

Je online sázení na Slovensku legální?

Ano. V licencovaných sázkových kancelářích na Slovensku můžete bez problémů podávat vaše tikety s tipy. Platí to však jedině od 18 let a také se musíte vyhnout tomu, abyste byli přidáni na seznam lidí se zákazem hazardovat. Pokud však tyto dvě podmínky splňujete, můžete se registrovat a užívat si vaše akce.

Jak se registrovat v sázkové kanceláři?

Je to velmi jednoduché. Nejprve si vyberete sázkovou kancelář, která nejvíce vyhovuje vašim požadavkům. Tento krok může chvíli trvat, pokud máte velmi přesné podmínky. Následně si otevřete hlavní stránku sázkové kanceláře a obvykle v pravém horním rohu můžete najít tlačítko pro registraci. Rozkliknete ho a pravdivě vyplňte registrační formulář. V něm se vás budou ptát i na kontaktní a osobní údaje. Pokud je zadáte nesprávně může to způsobit problémy. Po registraci si vyberete vstupní bonus a je to.

Dne 15. listopadu 2022
Napsal : Jan