Sázkové kanceláře

MS ve fotbale 2022 tipy – Nejlepší sázky a kurzy skupiny F

MS ve fotbale 2022 v Kataru začíná už za pár dní. V dnešním článku Vám přinášíme naše tipy a kurzy na zápasy ve skupině F.

MS ve fotbale 2022 tipy – Skupina F

Skupina F je jednou z nejatraktivnějších na celém Mistrovství světa 2022. Díky týmům, které v ní hrají, ale také z hlediska sázkařů. O první místo se v této skupině budou prát Belgie a Chorvatsko, ale bookmakeři dávají větší šance Belgii. Tito dva favorité této skupiny mají velkou šanci na postup, ale určitě by si měli dát bacha na Kanadu a Maroko, kteří se ani proti těmto favoritům nevzdají bez boje.

Největší šanci na vítěze této skupiny přiřazujeme Belgii nebo Chorvatsku. Nemyslíme si totiž, že by Maroko nebo Kanada měli porazit oba tyto týmy zároveň. Zápas Belgie – Chorvatsko, ve kterém se nejspíš rozhodne o vítězovi skupiny F, se bude hrát až poslední hrací den skupin, což je určitě velkým tahounem všech fanoušků a hlavně sázkařů. Rudí ďáblové proti Chorvatsku neprohráli ani jeden z posledních tří zápasů, takže by si mělo pohlídat i tento velice důležitý skupinový zápas MS.

Skupina F - Tipy 

Vsaďte si zde

Skupina F tipy – Má vůbec šanci Kanada nebo Maroko na postup?

Bookmakeři logicky těmto týmům moc velké šance nedávají, ale například Maroko má například Achrafa Hakimiho, se kterými mohou překvapit. I přesto, že by mohlo Maroko nebo Kanada překvapit někoho z dvou největších favoritů, si nemyslíme, že by měl někdo z nich postoupit.

Belgie a Chorvatsko jsou prostě největšími favority na postup, také kurzy skupiny F to říkají jasně, a když se stane něco jiného tak to bude obrovským překvapením a zklamáním ze strany evropských favoritů.

Přečtěte si také – MS ve fotbale 2022 sázky.

Skupina F – Kdy bude hrát?

  • Belgie: Kanada – 23. 11. 20:00, Maroko – 27. 11. 14:00, Chorvatsko – 1.12. 16:00
  • Chorvatsko: Maroko – 23. 11. 11:00, Kanada – 27.11. 17:00, Belgie – 1.12. 16:00
  • Maroko: Chorvatsko – 23. 11. 11:00, Belgie – 27.11. 14:00, Kanada – 1.12. 16:00
  • Kanada: Belgie – 23. 11. 20:00, Chorvatsko –  27.11. 17:00, Maroko – 1.12. 16:00
    Vsaďte si zde

Dosáhne Belgie konečně na svůj zlatý cíl?

Belgičané jsou již několik let nazýváni generací, která má dominovat velkému reprezentačnímu fotbalu. Doposud tato hra nebyla úplně úspěšná. Ano, Belgičané získali před čtyřmi lety bronzové medaile, ale každý fanoušek Belgie sní o zlatém Mistrovství světa. Belgičané letos nepatří mezi největší favority, ale není radno je podceňovat. De Bruyne je v současnosti jedním z nejlepších fotbalistů světa a Lukaku je nezastavitelný, když má zrovna den, ale jeho forma není v poslední době úplně ideální. Belgie ze skupiny F nejspíš postoupí, ale jak se jí bude dařit dále ve vyřazovací části? Aby si zajistila slabšího soupeře, tak musí v bitvě o první místo porazit Chorvaty, což nemusí být zrovna snadným cílem, pokud bude Chorvatsko hrát skvělý fotbal, tak jako na MS 2018.

Vsaďte si zde

Kanada se  podruhé v historii dostala na Mistrovství světa

Je to teprve podruhé v historii, co si Kanaďané zajistili účast na fotbalovém Mistrovství světa. Naposledy to bylo v Mexiku v roce 1986. Vzhledem k tomu, že za čtyři roky budou spolupořádat mistrovství světa, rádi by dali v Kataru jasný signál, že jsou připraveni poměřit síly s těmi nejlepšími. Pro skupinu F jim bookmakeři nedávají žádnou šanci na postup. A upřímně, není čemu se divit. Jsou týmem bez velkých hvězd, který je hlavně postaven kolem Alphonso Daviese, ale třetí místo na Zlatém poháru CONCACAF v roce 2021 může v kanadských fanoušcích vzbuzovat optimismus.

Přečtěte si také –  Nejlepší sázky a kurzy skupiny G

Dokáže Maroko překvapit?

Maroko hrálo na mistrovství světa pětkrát, z toho také před čtyřmi lety v Rusku. Pouze jednou se však této reprezentaci podařilo ze skupiny postoupit. Kurzy na skupinu F ukazují, že tentokrát bude těžké tento výkon zopakovat. Reprezentace Belgie a Chorvatska jsou mnohem kvalitnější. Maroko v posledních letech kromě postupu na Mistrovství světa moc úspěchů nezaznamenalo. Na letošním AFCON vypadli ve čtvrtfinále s Egyptem.

Dokáže Maroko překvapit

Vsaďte si zde

Dosáhne Chorvatsko na úspěch jako v roce 2018?

Chorvati jsou vicemistry světa. Před čtyřmi lety prohráli ve velkém finále s Francií 2:4. Chorvatský výběr ukazuje, že se jich soupeři musí znovu bát. MS v Kataru bude pro Luku Modriće jeho posledním a také on nebude chtít opustit turnaj příliš brzy. Ze skupiny by měli postoupit nejspíš z druhého místa za Belgií, ale určitě budou chtít zabojovat o první místo.

Tohle byla naše analýza skupiny F. Za nás je tato skupina jednou z nejlepších skupin na letošním MS. Jaký bude její výsledek, se ukáže už za pár týdnů.

Dne 15. listopadu 2022
MS ve fotbale 2022 tipy – Nejlepší sázky a kurzy skupiny F
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.