Tipy

Man. City – Real Madrid: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Atraktivní čtvrtfinále přišlo v Madridu, kde se týmy neustále předbíhaly ve vedení až zápase nakonec skončil remízou. Naše Man. City – Real Madrid tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Man. City – Real Madrid kurzy

Man. City – Real Madrid tipy

Remíza

Naším prvním tipem pro velezápas mezi Man. City a Realem Madrid je, že uvidíme remízu podobně, jako tomu bylo v prvním utkání. Nejspíš uvidíme opatrnější průběh, ale remíza a prodloužení k tomuto zápasu za nás přijde.

Více než 2,5 gólů

Také tipujeme minimálně tři branky. Tuto statistiku jsme viděli v sedmi z posledních osmi vzájemných utkání a ve čtyřech z posledních pěti utkání Manchesteru City. V sedmi těchto vzájemných utkáních jsme taktéž viděli branky obou celků.

Vsaďte si zde

Man. City - Real Madrid tipy

Analýza zápasu Man. City – Real Madrid

Man. City

Manchester City si v lize naposledy smlsnul na nováčkovi z Londýna. Proti Lutonu nasázel hned pět branek a vytvořil v tomto utkání hned neskutečných 37 střeleckých pokusů. Tahle smršť začala již ve druhé minutě, kdy si Luton dal vlastní branku. Stav 1:0 pro City vydržel až do konce první půle. Na další branky jsme si počkali až do druhého poločasu. Konkrétně do 64. minuty, kdy navýšil vedení Kovačić. Poslední čtyři branky tohoto utkání jsme pak viděli v posledních patnácti minutách. Prvně se prosadil Haaland v 76. minutě z penalty a potom přišlo snížení v 81. minutě od Lutonu po brance Barkleyho. Po chvíli však odpověďel Doku a ten navíc ještě přihrál na branku Gvardiola v poslední minutě zápasu. City si tak před Realem užilo krásnou výhru 5:1. Proti Realu je možná pouze jedna absence a to Stonese.

Real Madrid

Real Madrid předvedl v posledním ligovém kole venku dobrý výkon, ale žádná gólová show z toho nebyla. V prvním poločase jsme od Realu neviděli ani jednu střelu na bránu, ale vše se rozjelo ve druhé půli, kdy se hned na jejím startu prosadil Tchouaméni. To Real Madrid probudilo a ve druhém poločase těch střeleckých pokusů bylo hned 13, ale branku jsme už neviděli žádnou. Mallorca za celý zápas vytvořila pouhé dvě střely na bránu a ty zlikvidoval Lunin, který udržel nulu. Real Madrid tak mohl být spokojený se svou činností v obraně před zápasem v Anglii. Realu bude chybět Alaba, Courtois a Tchouaméni.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Man. City – Real Madrid tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 17.4. ve 21:00 v Manchesteru na Etihad Stadium.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici Nova Sport 3.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Daniele Orsato.

Vsaďte si zde
Dne 16. dubna 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.