Fotbalové zprávy

Liga mistrů finále 2024: Liverpool – Madrid  program a informace

Fotbalová liga mistrů se tohoto roku ve finále dočkala opravdového překvapení. Utkají se v ní FC Liverpool Real Madrid. Reds mají hlavu v smutku z toho, že nevyhráli anglickou Premier League a Bílý balet se překvapivě přebojoval až do finále.

Kurzové sázky na Liga mistrů finále 2024

Sázkové kanceláře Bonus Promo kód

BETANO

až 3000 Kč

Přejít Na Registraci

fortuna logo

až 900 Kč

Přejít Do Registrace

až 500 kč

Přejít Do Registrace

Kurzy favorizují Liverpool, který dlouhodobě podává kvalitní výkony. Reds mají vyvážený tým, na který je spoleh v každém zápasu. Právě tato záruka jim přináší výsledky, které potřebují. Real Madrid na druhé straně oplývá hvězdami, které dokážou překvapit. Na překvapení všech se dokázal přebojovat až do finále přes favority jako Paris Saint-Germain, Manchester City a i loňského vítěze Ligy mistrů – Chelsea Londýn. Kurzy jednotlivých sázkových kanceláří jsou si dost podobné, co už o něčem svědčí.

Liverpool – Madrid Fortuna bonus

Největší síť sázkových kanceláří favorizuje FC Liverpool. Kurz na výhru Reds je 2.08, co je ale poměrně vysoké číslo. I když má Liverpool větší šance na výhru, není to jasná záležitost. Kurz na výhru Bílého baletu je až 3.55, co je podstatně vyšší číslo. Nejvyšší kurz je na remízu v řádném hracím čase, a to až 3.70.

Liverpool – Madrid Betano bonus

Sázková kancelář Betano poskytuje téměř identické kurzy jako Fortuna. Kurz na výhru Liverpoolu je zde 2.07, kurz na výhru Realu Madrid je 3.50 a kurz na remízu je 3.60. Z toho vyplývá, že o něco víc věří v úspěch anglického klubu.

Liverpool – Madrid SynotTip bonus

Nejzajímavější kurzy pro hráče nabízí právě SynotTip. Kurz na výhru Liverpoolu je zde nejvyšší, a to až 2.11. Kdyby tedy Reds dokázali zvítězit, tak svou stávku zhodnotíte nejlíp právě zde. Kurz na výhru Realu Madrid je 3.68 a kurz na remízu je 3.65.

Liverpool - Madrid  program a informace
Liverpool – Madrid

Kdy a kde se bude hrát Liga mistrů finále 2022?

Poslední utkání letošní Champions League se bude hrát na národním stadionu ve Francii. Stade de France patří k jedním z nejvýznamnějších stadionů nejen v Evropě, a proto je to skvělé místo pro tak velkolepou událost. Kapacita přes 80 000 míst je zárukou unikátní atmosféry, o kterou se zaslouží fanoušci obou týmů. Zápas Liverpool Real Madrid se koná v sobotu 28. 5. 2022 v 21:00.

Kde se bude dát sledovat finále Ligy mistrů?

I když se jedná o jednu z největších událostí vůbec, dostat se ke sledování přímého přenosu nebude až tak jednoduché. Právě vrcholící Mistrovství světa v hokeji jsou pro televizní příznivce mnohem víc zajímavé, obzvlášť když na nich hraje náš národní tým. Jedinou českou televizní stanicí, která bude vysílat finálový přímý přenos, je Nova Sport 3.

Nabízí se ale možnost streamovat finále Ligy mistrů přímo přes stránky sázkové kanceláře. Právě díky živému přenosu nabízejí hráčům okamžitý přístup k aktuálnímu průběhu utkání. Tato služba je ale většinou bez komentátorů, proto je to o něco odlišnější zážitek. Na otázku, kde sledovat Liverpool-Madrid už tedy odpověď znáte.

Často kladené otázky

V kolik hodin se začíná finále Ligy mistrů?

Finálový zápas mezi Liverpoolem a Realem Madrid se hraje v sobotu 28. 5. 2022 v 21:00 našeho času, na francouzském národním stadionu Stade de France.

Kdo má větší šance na výhru?

Kurzy sázkových kanceláří favorizují anglický Liverpool, i když nemluví zcela jasně.

Jaká je vzájemná bilance Liverpool – Real Madrid?

Z posledních 19 utkání dokázal Real Madrid vyhrát až 13 zápasů, zatím co Liverpool jenom 6. I to má tedy vliv na sázkové kurzy.

Liga mistrů finále
Liverpool – Madrid

Kdo zvedne nad hlavu ušatý pohár – naše predikce

Odhadovat výsledky fotbalových zápasů dokáže být někdy dost zrádné. Už se víckrát stalo, že papírově slabší tým, kterého šance na výhru jsou minimální, poslal domů ty největší favority. I v tom ale spočívá krása fotbalu. Počínání si klubu v průběhu soutěže nám, ale může poskytnout jisté opěrné body, na kterých je možno predikce zakládat.

Liverpool odehrál v Premier League skvělou sezónu a domácí ligová trofej jim ušla jen o jeden jediný bod. Titul si domů odnesl Manchester City, který o tom v posledním zápasu sezóny rozhodl 15 minut před koncem, kdy musel stahovat dvougólové manko. Sny o čtyřech trofejích v jedné sezóně se tím pádem pro Liverpool rozplynuli. Pořád ale žije naděje na zisk tří sezónních trofejí, co je teď pro Liverpool priorita číslo jedna.

Realu Madrid se domácí La Ligu podařilo vyhrát, a to s pohodlným 13 bodovým náskokem pře druhou Barcelonou. Ancelottiho svěřenci jsou tak mnohem lépe naladění než Liverpool. V lize mistrů jim nikdo nedával moc velké šance, obzvlášť když stáli proti mnohem větším favoritům. Jejich vyřazením ale potvrdili, že se jim můžou rovnat.

Jedna věc je tedy jasná – bude to zajímavý zápas. Liverpool bude mít chuť napravit si zklamání z neúspěchu v domácí lize, zatím co Real Madrid bude chtít pokračovat v úspěšné šnůře. Dle stabilní vysoké herní úrovně a kvality hry má ale u nás větší šance na výhru FC Liverpool. I když ve vzájemném zápase nevyhráli již od roku 2009, aktuální nastavení klubu chce přelomit toto prokletí a překvapit nás.

Dne 27. května 2022
Liga mistrů finále 2024: Liverpool – Madrid  program a informace
Napsal : Jan