Fotbalové zprávy

Kdo vyhraje EURO 2024 předpovědi a sázky

S blížícím se EURO 2024 roste vzrušení, který tým zvítězí. Tento článek zkoumá a hodnotí uchazeče Portugalsko, Francii, Německo a Anglii, kteří jsou hlavní EURO 2024 Favorité. Představujeme také Dánsko, potenciálního černého koně, který by mohl překvapit příznivce i soupeře.

Kdo vyhraje Euro 2024: verze sázkových kanceláří

Pokud se ptáte, Kdo vyhraje ME ve fotbale 2024, tak v následující tabulce Vás obeznámíme s TOP 4 týmy, které mají letos nejvyšší šance vyhrát celé mistrovství evropy ve fotbale. Přidáme i jednotlivé kurzy sázkových kanceláří a doporučení na ty, ve kterých se oplatí podávat sázky nejvíc.

Favoriti na výhru světového poháru 2024
Tím
Kurzy
Kde podávat sázky

Anglie

3/1

Betano Bonus: až 3 000 Kč + 600 Kč na Vegas hry

Promo kód  – BETMAX

Sledujte zde

Francie

4/1

Tipsport Bonus: až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma 

Sledujte zde

Německo

11/2

Fortuna Bonus: až 6 300Kč

Sledujte zde

Portugalsko

8/1

Synottip Bonus: až  10 500 Kč  

Sledujte zde

 

Kdo vyhraje Euro 2024

Anglie: Favorité Mistrovství Evropy ve fotbale 2024

Silný tým Anglie a jeho nedávná velká vítězství z něj udělala favorita na vítězství na EURO 2024. Předváděli neustále výbornou hru, díky níž postoupili do čtvrtfinále mistrovství světa 2022 a do finále EURO 2020. V týmu jsou jak mladí, talentovaní hráči jako Jude Bellingham, tak zkušení veteráni jako Harry Kane. Jejich dobře vyvážený kádr a hloubka na více pozicích ještě více přispívají k jejich slibné budoucnosti. Pod vedením manažera Garetha Southgatea zvyšuje silná obranná struktura a flexibilní útočné možnosti Anglie její šance na vítězství na šampionátu.

Francie: Proč jsou EURO 2024 Favorité?

Vzhledem k pozoruhodnému složení týmu a nedávným úspěchům v zahraničí je Francie jasným favoritem na vítězství na EURO 2024. Předvádí svou konzistentnost a soutěživost, v roce 2018 se stala mistry světa a v roce 2022 se umístila na druhém místě na mistrovství světa. Mezi důležité hráče s kombinací zkušeností, talentu a přizpůsobivosti patří Antoine Griezmann, N'Golo Kanté a Kylian Mbappé. Francie je navíc silným týmem díky silnému útočnému složení a pevné obraně. S takticky prozíravým manažerem Didierem Deschampsem k dispozici má Jestli kombinace těchto hráčů a jejich zkušenosti budou dostačující zjistíme podle toho, Kdo vyhraje ME ve fotbale 2024.

Nemecko: Favorité Mistrovství Evropy ve fotbale 2024

Německo je favoritem na vítězství na EURO 2024, mimo jiné kvůli svým úspěchům a výhodě pořádání soutěže. Německo má na svém kontě tři tituly mistrů Evropy a dlouhou fotbalovou historii. Tým zažívá návrat, který vede kombinace mladých, nadějných hráčů, jako jsou Kai Havertz a Jamal Musiala, a zkušených veteránů. Jejich strategická síla je navíc posílena podpisem smlouvy se zkušeným trenérem Hansi Flickem, který má za sebou úspěšné působení v Bayernu Mnichov. Německo je silným soupeřem na šampionátu, protože z logistického i morálního hlediska těží z toho, že hraje doma.

Portugalsko: Proč jsou EURO 2024 Favorité?

Portugalsko disponuje silnou kombinací zavedených hráčů a nadějných talentů, což z něj činí dalšího favorita na vítězství na EURO 2024. V nedávné minulosti se jim podařilo na této akci uspět, když se stali šampiony EURO 2016. Významní sportovci jako Cristiano Ronaldo nabízejí neocenitelné vůdčí schopnosti a odborné znalosti, zatímco nastupující talenty jako Bruno Fernandes a João Félix dodávají energii a originalitu.
Skupina je proslulá jak flexibilními útočnými možnostmi, tak silnou obranou. Portugalsko pod vedením manažera Roberta Martíneze je hrozivým soupeřem na šampionátu díky své schopnosti kombinovat individuální brilantnost s taktickou všestranností. Jejich soutěživost a hluboký kádr jejich šance ještě zvyšují. Tak co myslíte, Kdo vyhraje ME ve fotbale 2024?

Kdo vyhrál EURO naposled?

UEFA EURO 2020 vyhrála Itálie; epidemie COVID-19 si vynutila pořádání turnaje v roce 2021. Londýnský stadion Wembley hostil finále 11. července 2021. Dramatické utkání mezi Itálií a Anglií vyvrcholilo v prodloužení výsledkem 1:1. Itálie vyrovnala v 67. minutě Leonardem Bonuccim, ale Anglie se ujala vedení ve druhé minutě díky gólu Luka Shawa.
V penaltovém rozstřelu zvítězila Itálie 3:2 a vybojovala si tak vítězství v zápase. Italský brankář Gianluigi Donnarumma se významně podílel na zastavení důležitých penalt, například té, kterou v závěru promarnil Bukayo Saka. Itálie tímto triumfem vyhrála své první mistrovství Evropy v roce 1968 a druhé od té doby. Zajímavé je, že pokud se podíváte na statistiky a pokusíte se zjistit kdo vyhraje EURO 2024, tak Itálie není ani mezi TOP 4 týmy.

Kdo může tuto sezónu překvapit

Kdo vyhraje EURO 2024 je ve hvězdách. Dokonce i Dánsko by se mohlo stát překvapením Eura 2024. Na EURO 2020 udělali dojem, když se probojovali do semifinále a prokázali houževnatost a dobře sehranou týmovou práci. Dánsko může rozhodit silnější týmy díky kombinaci mladých hráčů, jako je Mikkel Damsgaard, a zkušených veteránů, jako je Christian Eriksen. Pod vedením manažera Kaspera Hjulmanda disponují dynamickým středem pole, disciplinovanou obranou a taktickým důvtipem, což z nich činí hrozivého a nepředvídatelného soupeře s potenciálem dojít na turnaji daleko.

Názory experta na výherní šance tímů

Odborníci se domnívají, že Anglie má díky své hloubce, kvalitnímu týmu a nedávné konzistentní historii velkou šanci vyhrát EURO 2024. Jejich kombinace mládí a zkušeností spolu s taktickou disciplínou Garetha Southgatea jim dává silnou pozici pro vítězství. Kdo vyhraje ME ve fotbale 2024 nám ale ukážou jenom jednotlivé zápasy.

Často kladené dotazy

Kdy a kde se bude hrát finále EURO 2024?

Finále se bude hrát 14. července 2024. Zápas proběhne na berlínském Olympia stadionu. Tam se rozhodne, kdo vyhraje EURO 2024.

Kde si můžu zakoupit lístky na zápasy?

Lísky můžete zakoupit online na oficiálních stránkách nebo fyzicky na místě zápasu. Odporoučíme je ale zakoupit co nejdříve, protože se rychle vyprodávají.

Kdy začnou fotbalové zápasy na EURO 2024?

Zápasy skupin začnou 14. 6. 2024 v Mnichově zápasem Německa a Skotska a budou trvat až do 26. 6. Vítězi skupin určí, kdo vyhraje EURO 2024.

Dne 4. června 2024
Napsal : Olga Dvořák

Olga je nejen vášnivou sledovačkou sportovních zápasů, ale především uznávanou expertkou na svět sázkových kanceláří a kasin. Její specialitou je poskytování komplexních a detailních informací o všem, co se týče sázkových bonusů, důkladných recenzí bookmakerů, procesů registrace a dalších klíčových aspektů sázkařského průmyslu. Olga má neobyčejný talent vysvětlovat složité podmínky bonusů a propagačních nabídek tak, aby byly srozumitelné i pro začátečníky. Její analýzy a recenze jsou vždy aktuální, precizní a naprosto objektivní, což čtenářům umožňuje učinit informovaná rozhodnutí. Olga také detailně popisuje procesy registrace u různých sázkových kanceláří a kasin, včetně kroků, které je třeba podniknout pro získání bonusů. S Olgou se dostanete k jádru každé sázkové nabídky a zjistíte, jaké jsou nejlepší možnosti pro vaše sázky a herní strategie.